2022-2023 Schedules Games for 1/26/2023—2/2/2023
 
Basketball - Boys
1.26.2023 – Bucksport at Washington Academy 6:30 pm
1.26.2023 – Carrabec at Lisbon 6:30 pm
1.26.2023 – Freeport at Cape Elizabeth 7 pm
1.26.2023 – Fryeburg Academy at York 6:30 pm
1.26.2023 – Gorham at Sanford 7:30 pm
1.26.2023 – Gray-New Gloucester at Yarmouth 6:30 pm
1.26.2023 – Greenville at Bangor Christian 7 pm
1.26.2023 – Hall-Dale at Boothbay Region 6:30 pm
1.26.2023 – Katahdin at East Grand 6:30 pm
1.26.2023 – Lake Region at Poland Regional 6:30 pm
1.26.2023 – Madison at Winthrop 6:30 pm
1.26.2023 – Mount Abram at Wiscasset 6:30 pm
1.26.2023 – Mount Blue at Cony 6:30 pm
1.26.2023 – Mountain Valley at Monmouth Academy 6:30 pm
1.26.2023 – Nokomis at Skowhegan 7 pm
1.26.2023 – Orono at Foxcroft Academy 6:30 pm
1.26.2023 – Seacoast Christian at Sacopee Valley 6 pm
1.26.2023 – Waynflete at Saint Dominic 6:30 pm
1.26.2023 – Wells at Greely 7 pm
1.26.2023 – Spruce Mountain at Buckfield 6:30 pm
1.27.2023 – Fort Fairfield at Southern Aroostook 6 pm
1.27.2023 – Oceanside at Camden Hills 5 pm
1.27.2023 – Central at Stearns 7 pm
1.27.2023 – Madawaska at Central Aroostook 7 pm
1.27.2023 – Windham at Hampden Academy 7 pm
1.27.2023 – Winslow at Waterville 6:30 pm
1.27.2023 – Valley at Vinalhaven 7 pm
1.27.2023 – Van Buren at Ashland 7 pm
1.27.2023 – Shead at Narraguagus 5 pm
1.27.2023 – Skowhegan at Erskine Academy 6:30 pm
1.27.2023 – South Portland at Bonny Eagle 7 pm
1.27.2023 – Portland at Bangor 7 pm
1.27.2023 – Schenck at Calais 6:30 pm
1.27.2023 – Old Orchard Beach at Traip Academy 7 pm
1.27.2023 – Oxford Hills at Deering 7 pm
1.27.2023 – Mount Desert Island at Caribou 7:30 pm
1.27.2023 – Mount Ararat at Westbrook 7 pm
1.27.2023 – Marshwood at Kennebunk 7 pm
1.27.2023 – Mattanawcook Academy at George Stevens 6:30 pm
1.27.2023 – Maine Central Institute at Messalonskee 6:30 pm
1.27.2023 – Lee Academy at Penobscot Valley 6:30 pm
1.27.2023 – Lincoln Academy at Maranacook 6:30 pm
1.27.2023 – Lawrence at Winslow 6:30 pm
1.27.2023 – Leavitt at Medomak Valley 6:30 pm
1.27.2023 – Gardiner at Nokomis 6:30 pm
1.27.2023 – Falmouth at Thornton Academy 7:30 pm
1.27.2023 – Dexter at Piscataquis 6:30 pm
1.27.2023 – Edward Little at Scarborough 7 pm
1.27.2023 – Ellsworth at Presque Isle 8 pm
1.27.2023 – Brewer at Lawrence 6:30 pm
1.27.2023 – Brunswick at Biddeford 6:30 pm
1.27.2023 – Belfast at Houlton/Gr. Houlton Christian 6 pm
1.27.2023 – Temple at Searsport 5 pm
1.28.2023 – Ellsworth at Caribou 2:30 pm
1.28.2023 – Dirigo at North Yarmouth Academy 3 pm
1.28.2023 – East Grand at Wisdom 2:30 pm
1.28.2023 – Deer Isle-Stonington at Jonesport-Beals 2:30 pm
1.28.2023 – Carrabec at Forest Hills 1 pm
1.28.2023 – Cape Elizabeth at Fryeburg Academy 4:30 pm
1.28.2023 – Cheverus at Lewiston 3:30 pm
1.28.2023 – Fort Kent at Southern Aroostook 1 pm
1.28.2023 – Gray-New Gloucester at Lake Region 6 pm
1.28.2023 – Greely at Yarmouth 5 pm
1.28.2023 – Greenville at Shead 2:30 pm
1.28.2023 – Islesboro at Searsport 2 pm
1.28.2023 – John Bapst at Bucksport 2 pm
1.28.2023 – Katahdin at Van Buren 2:30 pm
1.28.2023 – Madison at Mount Abram 6:30 pm
1.28.2023 – Massabesic at Gorham 1 pm
1.28.2023 – Marshwood at Biddeford 2 pm
1.28.2023 – Monmouth Academy at Wiscasset 1 pm
1.28.2023 – Mount Desert Island at Presque Isle 2:30 pm
1.28.2023 – Poland Regional at Oak Hill 4 pm
1.28.2023 – Old Orchard Beach at Saint Dominic 1 pm
1.28.2023 – Noble at Sanford 7 pm
1.28.2023 – Richmond at Islesboro 12:30 pm
1.28.2023 – Richmond at Vinalhaven 1 pm
1.28.2023 – Seacoast Christian at Traip Academy 1 pm
1.28.2023 – Waynflete at Boothbay Region 2:30 pm
1.28.2023 – Valley at Vinalhaven 10 am
1.28.2023 – Stearns at Penquis Valley 1:30 pm
1.28.2023 – Telstar at Hall-Dale 6:30 pm
1.28.2023 – Woodland at Sumner 1 pm
1.28.2023 – George Stevens at Calais 4:30 pm
1.28.2023 – Machias at Lee Academy 7:30 pm
1.28.2023 – Hodgdon at Washburn 12 PM
1.28.2023 – Spruce Mountain at Freeport 1:30 pm
1.28.2023 – Temple at North Haven 1 pm
1.28.2023 – Houlton/Gr. Houlton Christian at Washington Academy 4:30 pm
1.30.2023 – Spruce Mountain at Yarmouth 6:30 pm
1.30.2023 – Washburn at Ashland 5:30 pm
1.30.2023 – Fort Fairfield at Easton 7 pm
1.30.2023 – Central at Piscataquis 5 pm
1.30.2023 – Southern Aroostook at Hodgdon 7 pm
1.30.2023 – Woodland at Jonesport-Beals 6:30 pm
1.30.2023 – Winslow at Mount View 6:30 pm
1.30.2023 – Stearns at Mattanawcook Academy 6:30 pm
1.30.2023 – Sumner at Narraguagus 7:30 pm
1.30.2023 – Schenck at Penquis Valley 6:30 pm
1.30.2023 – Noble at Marshwood 7 pm
1.30.2023 – Lee Academy at Calais 6:30 pm
1.30.2023 – Lawrence at Brewer 6:30 pm
1.30.2023 – Hampden Academy at Skowhegan 7 pm
1.30.2023 – Fort Kent at Van Buren 7 pm
1.30.2023 – Freeport at York 7 pm
1.30.2023 – Dexter at Penobscot Valley 6:30 pm
1.30.2023 – Erskine Academy at Cony 6:30 pm
1.30.2023 – Dirigo at Monmouth Academy 6:30 pm
1.30.2023 – Houlton/Gr. Houlton Christian at Central Aroostook 7 pm
1.31.2023 – Edward Little at Portland 7 pm
1.31.2023 – Deer Isle-Stonington at Bangor Christian 7 pm
1.31.2023 – Deering at Windham 7 pm
1.31.2023 – Cape Elizabeth at Yarmouth 6:30 pm
1.31.2023 – Bangor at Lewiston 7 pm
1.31.2023 – Ashland at East Grand 6:30 pm
1.31.2023 – Bonny Eagle at Marshwood 7 pm
1.31.2023 – Biddeford at Kennebunk 7 pm
1.31.2023 – Camden Hills at Brewer 6:30 pm
1.31.2023 – Buckfield at Winthrop 6:30 pm
1.31.2023 – Bucksport at Mount Desert Island 7 pm
1.31.2023 – Falmouth at Mount Ararat 7 pm
1.31.2023 – Ellsworth at Hermon 7 pm
1.31.2023 – Fort Kent at Caribou 7 pm
1.31.2023 – Fryeburg Academy at Greely 6:30 pm
1.31.2023 – Foxcroft Academy at John Bapst 8 pm
1.31.2023 – Freeport at Gray-New Gloucester 6:30 pm
1.31.2023 – Islesboro at North Haven tbd
1.31.2023 – Greenville at Forest Hills 6:30 pm
1.31.2023 – Gorham at Brunswick 7 pm
1.31.2023 – Madison at Lisbon 6:30 pm
1.31.2023 – Lincoln Academy at Medomak Valley 7 pm
1.31.2023 – Mount Blue at Leavitt 6:30 pm
1.31.2023 – Mount Abram at Oak Hill 6:30 pm
1.31.2023 – Maranacook at Mount View 6:30 pm
1.31.2023 – Messalonskee at Lawrence 6:30 pm
1.31.2023 – Noble at South Portland 7 pm
1.31.2023 – Mountain Valley at Wiscasset 3:30 pm
1.31.2023 – Mountain Valley at Boothbay Region 6:30 pm
1.31.2023 – North Yarmouth Academy at Old Orchard Beach 7 pm
1.31.2023 – Saint Dominic at Sacopee Valley 6:30 pm
1.31.2023 – Sanford at Scarborough 7 pm
1.31.2023 – Thornton Academy at Massabesic 7 pm
1.31.2023 – Telstar at Dirigo 6:30 pm
1.31.2023 – Valley at Pine Tree Academy 7 pm
1.31.2023 – Winslow at Maine Central Institute 6:30 pm
1.31.2023 – Wells at Lake Region 7 pm
1.31.2023 – Westbrook at Morse 6:30 pm
1.31.2023 – York at Poland Regional 6:30 pm
1.31.2023 – Central at Searsport 5 pm
1.31.2023 – Oceanside at Belfast 6:30 pm
1.31.2023 – Temple at Seacoast Christian 5:30 pm
2.1.2023 – Wisdom at Fort Fairfield 7 pm
2.1.2023 – Penobscot Valley at Schenck 6:30 pm
2.1.2023 – Wiscasset at Buckfield 6:30 pm
2.1.2023 – Sumner at Searsport 6:30 pm
2.1.2023 – Washington Academy at Foxcroft Academy 4:30 pm
2.1.2023 – Vinalhaven at Temple 12 PM
2.1.2023 – Van Buren at Madawaska 7 pm
2.1.2023 – Narraguagus at George Stevens 6:30 pm
2.1.2023 – Orono at Houlton/Gr. Houlton Christian 7 pm
2.1.2023 – Mattanawcook Academy at Woodland 6:30 pm
2.1.2023 – Monmouth Academy at Lisbon 6:30 pm
2.1.2023 – Mount Blue at Skowhegan 7 pm
2.1.2023 – Lee Academy at Penquis Valley 6:30 pm
2.1.2023 – Jonesport-Beals at Shead 6:30 pm
2.1.2023 – Hampden Academy at Bangor 5:30 pm
2.1.2023 – Erskine Academy at Waterville 6:30 pm
2.1.2023 – Cheverus at Oxford Hills 7 pm
2.1.2023 – Cony at Gardiner 6:30 pm
2.2.2023 – Cony at Camden Hills 7 pm
2.2.2023 – Caribou at Hermon 5:30 pm
2.2.2023 – Central Aroostook at Houlton/Gr. Houlton Christian 5:30 pm
2.2.2023 – Brewer at Erskine Academy 6:30 pm
2.2.2023 – Boothbay Region at Carrabec 6:30 pm
2.2.2023 – Bonny Eagle at Sanford 7 pm
2.2.2023 – Ashland at Katahdin 5 pm
2.2.2023 – Ellsworth at Bucksport 7 pm
2.2.2023 – Forest Hills at Pine Tree Academy 12 PM
2.2.2023 – Hall-Dale at Spruce Mountain 6:30 pm
2.2.2023 – Lewiston at Windham 7 pm
2.2.2023 – Leavitt at Maine Central Institute 6:30 pm
2.2.2023 – Lee Academy at Mattanawcook Academy 5 pm
2.2.2023 – Marshwood at Westbrook 7 pm
2.2.2023 – Old Orchard Beach at York 6:30 pm
2.2.2023 – Piscataquis at Dexter 6:30 pm
2.2.2023 – Old Town at John Bapst 7 pm
2.2.2023 – Oak Hill at Madison 6:30 pm
2.2.2023 – Saint Dominic at Waynflete 6:30 pm
2.2.2023 – Wells at Fryeburg Academy 6:30 pm
2.2.2023 – Telstar at Mount Abram 6:30 pm
2.2.2023 – Bangor Christian at Stearns 7 pm
2.2.2023 – Machias at Deer Isle-Stonington 5:30 pm
2.2.2023 – Hodgdon at East Grand 5 pm
 
Basketball - Girls
1.26.2023 – Southern Aroostook at Hodgdon 7 pm
1.26.2023 – Machias at Calais 6:30 pm
1.26.2023 – York at Fryeburg Academy 6 pm
1.26.2023 – Yarmouth at Gray-New Gloucester 6 pm
1.26.2023 – Stearns at Lee Academy 7 pm
1.26.2023 – Traip Academy at Old Orchard Beach 7 pm
1.26.2023 – Waynflete at Saint Dominic 5 pm
1.26.2023 – Sanford at Gorham 6 pm
1.26.2023 – Schenck at Penobscot Valley 6:30 pm
1.26.2023 – Seacoast Christian at Sacopee Valley 4:30 pm
1.26.2023 – Skowhegan at Nokomis 6:30 pm
1.26.2023 – Poland Regional at Lake Region 6:30 pm
1.26.2023 – Mattanawcook Academy at Woodland 6:30 pm
1.26.2023 – Katahdin at East Grand 5 pm
1.26.2023 – Lewiston at Morse 7 pm
1.26.2023 – Greely at Wells 6:30 pm
1.26.2023 – Greenville at Bangor Christian 5:30 pm
1.26.2023 – Belfast at Houlton/Gr. Houlton Christian 7 pm
1.26.2023 – Cape Elizabeth at Freeport 6:30 pm
1.26.2023 – Cheverus at Thornton Academy 6 pm
1.27.2023 – Cony at Mount Blue 7 pm
1.27.2023 – Dexter at Piscataquis 5 pm
1.27.2023 – Ellsworth at Presque Isle 6:30 pm
1.27.2023 – Bangor at Portland 7 pm
1.27.2023 – Bonny Eagle at South Portland 7 pm
1.27.2023 – Biddeford at Brunswick 6 pm
1.27.2023 – Buckfield at Kents Hill 5 pm
1.27.2023 – Hall-Dale at Telstar 6:30 pm
1.27.2023 – Hampden Academy at Windham 7 pm
1.27.2023 – Erskine Academy at Skowhegan 7 pm
1.27.2023 – Foxcroft Academy at Old Town 7 pm
1.27.2023 – Fort Kent at Fort Fairfield 7 pm
1.27.2023 – Maranacook at Lincoln Academy 6 pm
1.27.2023 – Kennebunk at Marshwood 6 pm
1.27.2023 – Lawrence at Brewer 6:03 pm
1.27.2023 – Medomak Valley at Leavitt 6:30 pm
1.27.2023 – Messalonskee at Maine Central Institute 6:30 pm
1.27.2023 – Mount Desert Island at Caribou 4:30 pm
1.27.2023 – Mount Abram at Madison 6:30 pm
1.27.2023 – Nokomis at Gardiner 6:30 pm
1.27.2023 – Shead at Narraguagus 6:30 pm
1.27.2023 – Schenck at Machias 5:30 pm
1.27.2023 – Scarborough at Edward Little 6:30 pm
1.27.2023 – Waterville at Winslow 6:30 pm
1.27.2023 – Van Buren at Ashland 5:30 pm
1.27.2023 – Valley at Vinalhaven 5:30 pm
1.27.2023 – Thornton Academy at Falmouth 6:30 pm
1.27.2023 – Wiscasset at Monmouth Academy 6 pm
1.27.2023 – Westbrook at Mount Ararat 7 pm
1.27.2023 – Madawaska at Central Aroostook 5:30 pm
1.27.2023 – Oceanside at Camden Hills 6:30 pm
1.27.2023 – Temple at Searsport 6:30 pm
1.28.2023 – Hodgdon at Washburn 1:30 pm
1.28.2023 – Woodland at Sumner 2:30 pm
1.28.2023 – Penobscot Valley at Mattanawcook Academy 1:30 pm
1.28.2023 – George Stevens at Searsport 6:30 pm
1.28.2023 – Valley at Vinalhaven 8:30 am
1.28.2023 – Richmond at Vinalhaven 11 am
1.28.2023 – Richmond at Islesboro 11 am
1.28.2023 – Seacoast Christian at Traip Academy 2:30 pm
1.28.2023 – Sanford at Noble 12 PM
1.28.2023 – North Yarmouth Academy at Dirigo 3 pm
1.28.2023 – Nokomis at Brewer 5 pm
1.28.2023 – Oak Hill at Poland Regional 4 pm
1.28.2023 – Old Orchard Beach at Saint Dominic 11:30 am
1.28.2023 – Mount Desert Island at Presque Isle 1 pm
1.28.2023 – Medomak Valley at Oceanside 7 pm
1.28.2023 – Katahdin at Van Buren 1 pm
1.28.2023 – Madison at Mountain Valley 5 pm
1.28.2023 – Fort Kent at Southern Aroostook 2:30 pm
1.28.2023 – Fryeburg Academy at Cape Elizabeth 4:30 pm
1.28.2023 – Freeport at Spruce Mountain 6:30 pm
1.28.2023 – Islesboro at Searsport 12 PM
1.28.2023 – John Bapst at Bucksport 5 pm
1.28.2023 – Greenville at Shead 1 pm
1.28.2023 – Gray-New Gloucester at Lake Region 4:30 pm
1.28.2023 – Greely at Yarmouth 6:30 pm
1.28.2023 – Brunswick at Bangor 12:30 pm
1.28.2023 – Boothbay Region at Waynflete 2:30 pm
1.28.2023 – Biddeford at Marshwood 12:30 pm
1.28.2023 – Ellsworth at Caribou 11:30 am
1.28.2023 – East Grand at Wisdom 1 pm
1.28.2023 – Dexter at George Stevens 1:30 pm
1.28.2023 – Deering at Oxford Hills 11:30 am
1.28.2023 – Deer Isle-Stonington at Jonesport-Beals 1 pm
1.28.2023 – Cheverus at Lewiston 2 pm
1.28.2023 – Carrabec at Forest Hills 1 pm
1.28.2023 – Temple at North Haven 11:30 am
1.28.2023 – Houlton/Gr. Houlton Christian at Washington Academy 1:30 pm
1.30.2023 – Cony at Erskine Academy 6:30 pm
1.30.2023 – Boothbay Region at Mountain Valley 5 pm
1.30.2023 – Brewer at Lawrence 6:30 pm
1.30.2023 – Jonesport-Beals at Calais 3 pm
1.30.2023 – Fort Kent at Van Buren 5:30 pm
1.30.2023 – Kents Hill at Madison 6:30 pm
1.30.2023 – Marshwood at Noble 6 pm
1.30.2023 – Oak Hill at Mount Abram 6:30 pm
1.30.2023 – Mount View at Winslow 6:30 pm
1.30.2023 – Skowhegan at Hampden Academy 6:30 pm
1.30.2023 – Washington Academy at Foxcroft Academy 4:30 pm
1.30.2023 – Stearns at Mattanawcook Academy 5 pm
1.30.2023 – Sumner at Narraguagus 4:30 pm
1.30.2023 – York at Freeport 6 pm
1.30.2023 – Winthrop at Buckfield 6 pm
1.30.2023 – Central at Piscataquis 6:30 pm
1.30.2023 – Oceanside at Leavitt 6:30 pm
1.30.2023 – Penobscot Valley at Greenville 5 pm
1.30.2023 – Washburn at Ashland 7 pm
1.30.2023 – Spruce Mountain at Wiscasset 6 pm
1.30.2023 – Houlton/Gr. Houlton Christian at Central Aroostook 5:30 pm
1.31.2023 – Central at Searsport 6:30 pm
1.31.2023 – Hodgdon at Katahdin 5:30 pm
1.31.2023 – Yarmouth at Cape Elizabeth 6 pm
1.31.2023 – Windham at Deering 6:30 pm
1.31.2023 – Valley at Pine Tree Academy 5:30 pm
1.31.2023 – Waterville at Erskine Academy 5 pm
1.31.2023 – South Portland at Noble 6:30 pm
1.31.2023 – Schenck at Calais 6:30 pm
1.31.2023 – Sanford at Scarborough 5:30 pm
1.31.2023 – Saint Dominic at Sacopee Valley 5 pm
1.31.2023 – Narraguagus at Machias 6:30 pm
1.31.2023 – Old Orchard Beach at North Yarmouth Academy 6:30 pm
1.31.2023 – Orono at Houlton/Gr. Houlton Christian 7 pm
1.31.2023 – Oxford Hills at Cheverus 7 pm
1.31.2023 – Poland Regional at York 6:30 pm
1.31.2023 – Portland at Edward Little 6:30 pm
1.31.2023 – Marshwood at Bonny Eagle 6 pm
1.31.2023 – Mattanawcook Academy at Stearns 7 pm
1.31.2023 – Medomak Valley at Lincoln Academy 6:30 pm
1.31.2023 – Mount Ararat at Falmouth 6:30 pm
1.31.2023 – Morse at Westbrook 6 pm
1.31.2023 – Lake Region at Wells 6:30 pm
1.31.2023 – Kennebunk at Biddeford 6 pm
1.31.2023 – Lawrence at Messalonskee 6:30 pm
1.31.2023 – Leavitt at Mount Blue 7 pm
1.31.2023 – Maine Central Institute at Winslow 6:30 pm
1.31.2023 – Gardiner at Cony 6 pm
1.31.2023 – Foxcroft Academy at John Bapst 6:30 pm
1.31.2023 – Islesboro at North Haven 11:30 pm
1.31.2023 – Gray-New Gloucester at Freeport 6:30 pm
1.31.2023 – Greely at Fryeburg Academy 6:30 pm
1.31.2023 – Greenville at Forest Hills 5 pm
1.31.2023 – Brunswick at Gorham 6 pm
1.31.2023 – Brewer at Camden Hills 7 pm
1.31.2023 – Belfast at Oceanside 6:30 pm
1.31.2023 – Ashland at East Grand 5 pm
1.31.2023 – Deer Isle-Stonington at Bangor Christian 5:30 pm
1.31.2023 – Dexter at George Stevens 6:30 pm
1.31.2023 – Temple at Seacoast Christian 4 pm
2.1.2023 – Carrabec at Boothbay Region 6:30 pm
2.1.2023 – Bucksport at Mount Desert Island 7 pm
2.1.2023 – Hampden Academy at Bangor 4 pm
2.1.2023 – Fort Kent at Caribou 7 pm
2.1.2023 – Ellsworth at Hermon 7 pm
2.1.2023 – Lewiston at Scarborough 6 pm
2.1.2023 – Kents Hill at Monmouth Academy 6:30 pm
2.1.2023 – Mount Abram at Spruce Mountain 6:30 pm
2.1.2023 – Mount View at Maranacook 6:30 pm
2.1.2023 – Skowhegan at Mount Blue 7 pm
2.1.2023 – Van Buren at Madawaska 5:30 pm
2.1.2023 – Vinalhaven at Temple 10:30 am
2.1.2023 – Telstar at Mount Abram 6:30 pm
2.1.2023 – Wiscasset at Buckfield 5 pm
2.1.2023 – Wisdom at Fort Fairfield 5:30 pm
2.1.2023 – Penobscot Valley at Southern Aroostook 6:30 pm
2.2.2023 – Bangor Christian at Stearns 5:30 pm
2.2.2023 – George Stevens at Central 6:30 pm
2.2.2023 – York at Old Orchard Beach 7 pm
2.2.2023 – Yarmouth at Spruce Mountain 6:30 pm
2.2.2023 – Windham at Lewiston 7 pm
2.2.2023 – Hodgdon at East Grand 6:30 pm
2.2.2023 – Machias at Deer Isle-Stonington 4 pm
2.2.2023 – Schenck at Woodland 6:30 pm
2.2.2023 – Saint Dominic at Waynflete 5 pm
2.2.2023 – Orono at Foxcroft Academy 6:30 pm
2.2.2023 – Penquis Valley at Greenville 6 pm
2.2.2023 – Piscataquis at Dexter 5 pm
2.2.2023 – Lee Academy at Mattanawcook Academy 6:30 pm
2.2.2023 – Maine Central Institute at Leavitt 6:30 pm
2.2.2023 – Erskine Academy at Brewer 6:30 pm
2.2.2023 – Forest Hills at Pine Tree Academy 12 PM
2.2.2023 – Fryeburg Academy at Wells 6:30 pm
2.2.2023 – Hampden Academy at Deering 7 pm
2.2.2023 – Jonesport-Beals at Shead 6:30 pm
2.2.2023 – Gorham at Oxford Hills 7 pm
2.2.2023 – Camden Hills at Cony 6 pm
2.2.2023 – Ashland at Katahdin 6:30 pm
2.2.2023 – Central Aroostook at Houlton/Gr. Houlton Christian 7 pm
2.2.2023 – Caribou at Hermon 4 pm
 
Ice Hockey
1.26.2023 – Brunswick at Cape Elizabeth 6 pm
1.26.2023 – Greely at Cheverus/Yarmouth 4 pm
1.26.2023 – Fryeburg/Lake Reg/Oxford Hills at Biddeford/Massabesic/OOB 7:20 pm
1.26.2023 – JBaps/Hermon/BChrist/DeerIsle at Cony/Monmouth/Ersk/HDale/Wintp tbd
1.27.2023 – Messalonskee at Hampden Academy 6:30 pm
1.27.2023 – Fryeburg/Lake Reg/Oxford Hills at Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland 5:20 pm
1.27.2023 – Windham/Westbr/BEagle/SValley at Gorham 3 pm
1.28.2023 – Presque Isle at Gardiner/Waterville/Winslow 5:30 pm
1.28.2023 – Falmouth at Bangor 1:10 pm
1.28.2023 – Thornton Academy at SPortland/Freeport/Waynflete 4:20 pm
1.28.2023 – JBaps/Hermon/BChrist/DeerIsle at Messalonskee 6:30 pm
1.28.2023 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Brewer/Lawrence 4:15 pm
1.28.2023 – Marshwood/Traip/Sanford/Noble at Biddeford/Massabesic/OOB 5:50 pm
1.28.2023 – Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland at Greely 7:50 pm
1.28.2023 – Cheverus/Yarmouth at York 12:30 pm
1.28.2023 – Houlton/Hodgdon/Katahdin at Camden Hills 5:30 pm
1.30.2023 – Hampden Academy at Old Town/Orono 6 pm
1.30.2023 – Saint Dominic at Biddeford/Massabesic/OOB 7:20 pm
1.30.2023 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Marshwood/Traip/Sanford/Noble 6:30 pm
1.31.2023 – Cape Elizabeth at Gorham 5 pm
1.31.2023 – York at Greely 7:40 pm
1.31.2023 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Fryeburg/Lake Reg/Oxford Hills 7 pm
2.1.2023 – York at Marshwood/Traip/Sanford/Noble 7 pm
2.1.2023 – Cape Elizabeth at Camden Hills 7 pm
2.1.2023 – Brunswick at Cheverus/Yarmouth 7 pm
2.1.2023 – Falmouth at Lewiston 5:50 pm
2.1.2023 – Messalonskee at Cony/Monmouth/Ersk/HDale/Wintp 8:10 pm
2.1.2023 – Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland at Saint Dominic 4:10 pm
2.2.2023 – Edward Little at SPortland/Freeport/Waynflete 4 pm