2017-2018 Schedules Games for 1/24/2018—1/31/2018
 
Basketball - Boys
1.24.2018 – Wisdom at Madawaska 05:30 PM
1.24.2018 – Carrabec at Telstar 07:00 PM
1.24.2018 – Mountain Valley at Monmouth Academy 07:00 PM
1.24.2018 – Spruce Mountain at Lisbon 07:00 PM
1.24.2018 – Madison at Dirigo 07:00 PM
1.24.2018 – Winthrop at Boothbay Region 07:00 PM
1.24.2018 – Oak Hill at Mount Abram 07:00 PM
1.24.2018 – Deer Isle-Stonington at Greenville 07:00 PM
1.24.2018 – Van Buren at Fort Kent 07:00 PM
1.24.2018 – East Grand at Highview Christian 7:15 PM
1.25.2018 – Stearns at Schenck 07:00 PM
1.25.2018 – Medomak Valley at Lincoln Academy 06:30 PM
1.25.2018 – Fort Kent at Ashland 07:00 PM
1.25.2018 – Penobscot Valley at Searsport 06:30 PM
1.25.2018 – Mattanawcook Academy at Dexter 07:00 PM
1.25.2018 – Maine Central Institute at Belfast 06:30 PM
1.25.2018 – Mount View at Oceanside 06:30 PM
1.25.2018 – Penquis Valley at Piscataquis 07:00 PM
1.25.2018 – Lawrence at Hampden Academy 07:00 PM
1.25.2018 – Gardiner at Nokomis 06:30 PM
1.25.2018 – Washburn at Fort Fairfield 07:00 PM
1.25.2018 – Bangor at Lewiston 07:00 PM
1.25.2018 – Edward Little at Oxford Hills 07:00 PM
1.25.2018 – Mount Blue at Cony 06:30 PM
1.25.2018 – Houlton at Central Aroostook 07:00 PM
1.25.2018 – Freeport at Fryeburg Academy 06:30 PM
1.25.2018 – Mount Ararat at Morse 06:30 PM
1.25.2018 – Bucksport at Central 07:00 PM
1.25.2018 – Brunswick at Leavitt 06:30 PM
1.25.2018 – Temple at Valley 06:30 PM
1.25.2018 – Orono at Washington Academy 07:00 PM
1.25.2018 – Old Town at Foxcroft Academy 07:00 PM
1.25.2018 – Sumner at Calais 06:30 PM
1.25.2018 – Bangor Christian at Machias 06:30 PM
1.25.2018 – Brewer at Messalonskee 07:00 PM
1.25.2018 – Erskine Academy at Camden Hills 06:30 PM
1.25.2018 – Shead at Jonesport-Beals 06:30 PM
1.25.2018 – Greater Portland at Pine Tree Academy 05:30 PM
1.26.2018 – Greenville at Bangor Christian 06:30 PM
1.26.2018 – East Grand at Wisdom 05:30 PM
1.26.2018 – Gould Academy at Old Orchard Beach 04:00 PM
1.26.2018 – Hall-Dale at Carrabec 07:00 PM
1.26.2018 – Lake Region at Saint Dominic 07:00 PM
1.26.2018 – Oak Hill at Mountain Valley 07:00 PM
1.26.2018 – Monmouth Academy at Richmond 07:00 PM
1.26.2018 – Poland Regional at York 06:30 PM
1.26.2018 – South Portland at Falmouth 07:00 PM
1.26.2018 – Massabesic at Noble 07:00 PM
1.26.2018 – Marshwood at Westbrook 07:00 PM
1.26.2018 – Winthrop at Spruce Mountain 07:00 PM
1.26.2018 – Thornton Academy at Portland 07:00 PM
1.26.2018 – Easton at Van Buren 07:00 PM
1.26.2018 – Gray-New Gloucester at Greely 07:00 PM
1.26.2018 – Telstar at Lisbon 07:00 PM
1.26.2018 – Kennebunk at Scarborough 07:00 PM
1.26.2018 – Highview Christian at Forest Hills 06:30 PM
1.26.2018 – Dirigo at Madison 07:00 PM
1.26.2018 – Caribou at Mount Desert Island 07:30 PM
1.26.2018 – Bonny Eagle at Gorham 07:00 PM
1.26.2018 – Vinalhaven at Buckfield 07:00 PM
1.26.2018 – Yarmouth at Wells 07:00 PM
1.26.2018 – Sanford at Biddeford 07:00 PM
1.26.2018 – Wiscasset at Boothbay Region 07:00 PM
1.26.2018 – Deering at Windham 07:00 PM
1.26.2018 – Presque Isle at Ellsworth 07:30 PM
1.26.2018 – Sacopee Valley at Cape Elizabeth 07:00 PM
1.26.2018 – Seacoast Christian at North Yarmouth Academy 07:00 PM
1.27.2018 – Winslow at Lawrence 04:00 PM
1.27.2018 – Old Town at Hermon 04:30 PM
1.27.2018 – Freeport at Cape Elizabeth 07:00 PM
1.27.2018 – Brunswick at Medomak Valley 07:00 PM
1.27.2018 – Gould Academy at Pine Tree Academy 08:30 PM
1.27.2018 – Stearns at Dexter 07:00 PM
1.27.2018 – Ashland at Fort Fairfield 02:00 PM
1.27.2018 – Lee Academy at Penobscot Valley 06:30 PM
1.27.2018 – Woodland at Fort Kent 02:30 PM
1.27.2018 – Shead at Hodgdon 01:00 PM
1.27.2018 – Maranacook at Mount View 06:30 PM
1.27.2018 – Nokomis at Erskine Academy 01:00 PM
1.27.2018 – Skowhegan at Brewer 02:00 PM
1.27.2018 – Oceanside at Waterville 01:00 PM
1.27.2018 – Oxford Hills at Leavitt 06:30 PM
1.27.2018 – Central at Penquis Valley 02:30 PM
1.27.2018 – Caribou at Ellsworth 02:30 PM
1.27.2018 – Machias at Deer Isle-Stonington 02:30 PM
1.27.2018 – Vinalhaven at Buckfield 10:30 AM
1.27.2018 – Lewiston at Mount Ararat 01:00 PM
1.27.2018 – Presque Isle at Mount Desert Island 02:30 PM
1.27.2018 – John Bapst at Foxcroft Academy 07:00 PM
1.27.2018 – Southern Aroostook at Madawaska 02:30 PM
1.27.2018 – Mount Blue at Hampden Academy 02:30 PM
1.27.2018 – South Portland at Bonny Eagle 4:00 PM
1.29.2018 – Easton at Wisdom 07:00 PM
1.29.2018 – Stearns at Houlton 07:00 PM
1.29.2018 – Penquis Valley at Penobscot Valley 06:30 PM
1.29.2018 – Woodland at East Grand 06:30 PM
1.29.2018 – Temple at Highview Christian 06:30 PM
1.29.2018 – Houlton Christian at Hodgdon 07:00 PM
1.29.2018 – Valley at Piscataquis 07:00 PM
1.29.2018 – Lee Academy at Mattanawcook Academy 07:00 PM
1.29.2018 – Central at George Stevens 07:00 PM
1.29.2018 – Katahdin at Madawaska 04:30 PM
1.29.2018 – Bangor Christian at Deer Isle-Stonington 07:00 PM
1.29.2018 – Bucksport at Narraguagus 06:30 PM
1.29.2018 – Calais at Washington Academy 07:00 PM
1.29.2018 – Sumner at Searsport 06:30 PM
1.29.2018 – Jonesport-Beals at Shead 06:30 PM
1.29.2018 – Seacoast Christian at Traip Academy 07:00 PM
1.30.2018 – Rangeley at Pine Tree Academy 03:30 PM
1.30.2018 – Skowhegan at Winslow 06:30 PM
1.30.2018 – Erskine Academy at Maine Central Institute 06:30 PM
1.30.2018 – Waterville at Mount View 06:30 PM
1.30.2018 – Carrabec at Monmouth Academy 07:00 PM
1.30.2018 – Nokomis at Messalonskee 07:00 PM
1.30.2018 – Forest Hills at Temple 05:30 PM
1.30.2018 – Washburn at Fort Kent 07:00 PM
1.30.2018 – Telstar at Oak Hill 07:00 PM
1.30.2018 – Poland Regional at Old Orchard Beach 07:00 PM
1.30.2018 – Belfast at Oceanside 06:30 PM
1.30.2018 – Windham at Oxford Hills 07:00 PM
1.30.2018 – Edward Little at South Portland 07:00 PM
1.30.2018 – Cony at Gardiner 06:30 PM
1.30.2018 – Brewer at Bangor 07:00 PM
1.30.2018 – Mountain Valley at Spruce Mountain 07:00 PM
1.30.2018 – Falmouth at Marshwood 07:00 PM
1.30.2018 – Morse at Maranacook 06:30 PM
1.30.2018 – Thornton Academy at Deering 07:00 PM
1.30.2018 – Portland at Bonny Eagle 07:00 PM
1.30.2018 – York at Freeport 07:00 PM
1.30.2018 – Fryeburg Academy at Gray-New Gloucester 07:00 PM
1.30.2018 – Cape Elizabeth at Greely 07:00 PM
1.30.2018 – Scarborough at Lewiston 07:00 PM
1.30.2018 – Madison at Hall-Dale 07:00 PM
1.30.2018 – Hermon at Mount Desert Island 07:00 PM
1.30.2018 – Brunswick at Lincoln Academy 06:30 PM
1.30.2018 – Biddeford at Kennebunk 07:00 PM
1.30.2018 – Mount Abram at Winthrop 07:00 PM
1.30.2018 – Westbrook at Gorham 07:00 PM
1.30.2018 – John Bapst at Orono 07:00 PM
1.30.2018 – North Haven at Vinalhaven 06:00 PM
1.30.2018 – Medomak Valley at Hampden Academy 07:00 PM
1.30.2018 – Sanford at Massabesic 07:00 PM
1.30.2018 – Camden Hills at Mount Ararat 07:00 PM
1.30.2018 – Richmond at Wiscasset 07:00 PM
1.30.2018 – Noble at Cheverus 07:00 PM
1.30.2018 – Ellsworth at Foxcroft Academy 07:00 PM
1.30.2018 – Sacopee Valley at Waynflete 05:30 PM
1.30.2018 – Buckfield at North Yarmouth Academy 07:30 PM
1.30.2018 – Wells at Traip Academy 07:00 PM
1.30.2018 – Stearns at Bucksport 6:30 PM
1.31.2018 – Stearns at Lee Academy 06:30 PM
1.31.2018 – Fort Fairfield at Katahdin 07:00 PM
1.31.2018 – Van Buren at Wisdom 07:00 PM
1.31.2018 – Madawaska at Ashland 07:00 PM
1.31.2018 – Penobscot Valley at Mattanawcook Academy 07:00 PM
1.31.2018 – Bangor Christian at Dexter 07:00 PM
1.31.2018 – Piscataquis at Schenck 07:00 PM
1.31.2018 – Houlton Christian at East Grand 06:30 PM
1.31.2018 – Highview Christian at Valley 07:00 PM
1.31.2018 – Houlton at Caribou 07:00 PM
1.31.2018 – Deer Isle-Stonington at George Stevens 07:00 PM
1.31.2018 – Gould Academy at Seacoast Christian 05:00 PM
1.31.2018 – Washington Academy at Old Town 07:00 PM
1.31.2018 – Greenville at Penquis Valley 07:00 PM
 
Basketball - Girls
1.24.2018 – East Grand at Highview Christian 5:45 PM
1.24.2018 – Mattanawcook Academy at Calais 06:30 PM
1.24.2018 – Bangor Christian at Penobscot Valley 06:30 PM
1.24.2018 – Penquis Valley at Dexter 07:00 PM
1.24.2018 – Southern Aroostook at Hodgdon 07:00 PM
1.24.2018 – Wisdom at Madawaska 07:00 PM
1.24.2018 – Piscataquis at Searsport 06:30 PM
1.24.2018 – Fort Fairfield at Washburn 07:00 PM
1.24.2018 – Lake Region at Traip Academy 06:30 PM
1.24.2018 – Central Aroostook at Houlton 07:00 PM
1.24.2018 – Bucksport at Central 07:00 PM
1.24.2018 – Orono at Ellsworth 07:00 PM
1.24.2018 – Hermon at Mount Desert Island 07:00 PM
1.24.2018 – Kents Hill at Hebron Academy 03:00 PM
1.24.2018 – Old Town at Washington Academy 07:00 PM
1.24.2018 – Deer Isle-Stonington at Greenville 05:30 PM
1.24.2018 – Jonesport-Beals at Shead 06:30 PM
1.24.2018 – Van Buren at Fort Kent 05:30 PM
1.25.2018 – Medomak Valley at Lincoln Academy 05:00 PM
1.25.2018 – Fort Kent at Ashland 05:30 PM
1.25.2018 – Belfast at Maine Central Institute 06:30 PM
1.25.2018 – Narraguagus at Woodland 06:30 PM
1.25.2018 – Oceanside at Mount View 06:30 PM
1.25.2018 – Carrabec at Hall-Dale 06:30 PM
1.25.2018 – Nokomis at Gardiner 06:30 PM
1.25.2018 – Hampden Academy at Lawrence 06:30 PM
1.25.2018 – Richmond at Monmouth Academy 07:00 PM
1.25.2018 – Messalonskee at Brewer 06:30 PM
1.25.2018 – Spruce Mountain at Winthrop 07:00 PM
1.25.2018 – Lewiston at Bangor 07:00 PM
1.25.2018 – Mountain Valley at Oak Hill 07:00 PM
1.25.2018 – Oxford Hills at Edward Little 07:00 PM
1.25.2018 – Cony at Mount Blue 07:00 PM
1.25.2018 – Mount Ararat at Morse 05:00 PM
1.25.2018 – Fryeburg Academy at Freeport 06:30 PM
1.25.2018 – George Stevens at Bucksport 06:30 PM
1.25.2018 – Madison at Dirigo 07:00 PM
1.25.2018 – Temple at Valley 05:00 PM
1.25.2018 – Leavitt at Brunswick 06:30 PM
1.25.2018 – Lisbon at Telstar 07:00 PM
1.25.2018 – Wells at Yarmouth 07:00 PM
1.25.2018 – Bangor Christian at Machias 05:00 PM
1.25.2018 – Camden Hills at Erskine Academy 06:30 PM
1.25.2018 – Boothbay Region at Wiscasset 07:00 PM
1.25.2018 – Greater Portland at Pine Tree Academy 04:00 PM
1.26.2018 – North Haven at Islesboro 05:15 PM
1.26.2018 – Seacoast Christian at North Yarmouth Academy 05:30 PM
1.26.2018 – Winthrop at Mount Abram 07:00 PM
1.26.2018 – Stearns at Penquis Valley 07:00 PM
1.26.2018 – Penobscot Valley at Schenck 07:00 PM
1.26.2018 – Dexter at Piscataquis 07:00 PM
1.26.2018 – Calais at Lee Academy 06:30 PM
1.26.2018 – East Grand at Wisdom 04:00 PM
1.26.2018 – Saint Dominic at Lake Region 07:00 PM
1.26.2018 – York at Poland Regional 06:30 PM
1.26.2018 – Old Orchard Beach at Hyde 05:30 PM
1.26.2018 – Falmouth at South Portland 07:00 PM
1.26.2018 – Easton at Van Buren 05:30 PM
1.26.2018 – Westbrook at Marshwood 06:00 PM
1.26.2018 – Gorham at Bonny Eagle 06:00 PM
1.26.2018 – McAuley at Sanford 07:00 PM
1.26.2018 – Scarborough at Kennebunk 06:00 PM
1.26.2018 – Noble at Massabesic 06:00 PM
1.26.2018 – Greely at Gray-New Gloucester 07:00 PM
1.26.2018 – Caribou at Mount Desert Island 06:00 PM
1.26.2018 – Central at Mattanawcook Academy 07:00 PM
1.26.2018 – Orono at Washington Academy 07:00 PM
1.26.2018 – Vinalhaven at Buckfield 05:30 PM
1.26.2018 – Highview Christian at Forest Hills 05:00 PM
1.26.2018 – Portland at Cheverus 06:00 PM
1.26.2018 – Searsport at Sumner 06:30 PM
1.26.2018 – John Bapst at Foxcroft Academy 07:00 PM
1.26.2018 – Greenville at Bangor Christian 05:00 PM
1.26.2018 – Windham at Deering 06:00 PM
1.26.2018 – Presque Isle at Ellsworth 06:00 PM
1.26.2018 – Kents Hill at Rangeley 05:00 PM
1.26.2018 – Cape Elizabeth at Sacopee Valley 06:30 PM
1.27.2018 – Cape Elizabeth at Freeport 07:00 PM
1.27.2018 – North Haven at Islesboro 09:30 AM
1.27.2018 – Houlton at Stearns 07:00 PM
1.27.2018 – Lawrence at Winslow 06:30 PM
1.27.2018 – Medomak Valley at Brunswick 12:30 PM
1.27.2018 – Ashland at Fort Fairfield 03:30 PM
1.27.2018 – Woodland at Fort Kent 01:00 PM
1.27.2018 – Shead at Hodgdon 02:30 PM
1.27.2018 – Mount View at Maranacook 06:30 PM
1.27.2018 – Monmouth Academy at Carrabec 02:30 PM
1.27.2018 – Erskine Academy at Nokomis 02:00 PM
1.27.2018 – Spruce Mountain at Mountain Valley 02:00 PM
1.27.2018 – Waterville at Oceanside 06:00 PM
1.27.2018 – Brewer at Skowhegan 07:00 PM
1.27.2018 – Hyde at Gould Academy 02:00 PM
1.27.2018 – Leavitt at Oxford Hills 06:00 PM
1.27.2018 – Caribou at Ellsworth 11:30 AM
1.27.2018 – Vinalhaven at Buckfield 09:00 AM
1.27.2018 – Mount Ararat at Lewiston 05:30 PM
1.27.2018 – Wiscasset at Richmond 07:00 PM
1.27.2018 – Presque Isle at Mount Desert Island 01:00 PM
1.27.2018 – Oak Hill at Telstar 07:00 PM
1.27.2018 – Machias at Deer Isle-Stonington 01:00 PM
1.27.2018 – Old Town at Hermon 01:30 PM
1.27.2018 – Southern Aroostook at Madawaska 01:00 PM
1.27.2018 – Mount Blue at Hampden Academy 01:00 PM
1.27.2018 – Hebron Academy at Pine Tree Academy 07:00 PM
1.29.2018 – Hyde at Hebron Academy 05:00 PM
1.29.2018 – Woodland at East Grand 05:00 PM
1.29.2018 – Easton at Wisdom 05:30 PM
1.29.2018 – Valley at Piscataquis 05:30 PM
1.29.2018 – Temple at Highview Christian 05:00 PM
1.29.2018 – Katahdin at Madawaska 06:00 PM
1.29.2018 – John Bapst at Orono 07:00 PM
1.29.2018 – Ellsworth at Foxcroft Academy 07:00 PM
1.29.2018 – Bangor Christian at Deer Isle-Stonington 05:30 PM
1.29.2018 – Waynflete at Sacopee Valley 06:30 PM
1.29.2018 – Seacoast Christian at Traip Academy 05:30 PM
1.30.2018 – Rangeley at Pine Tree Academy 02:00 PM
1.30.2018 – Bangor at Brewer 07:00 PM
1.30.2018 – Winslow at Skowhegan 07:00 PM
1.30.2018 – Hampden Academy at Medomak Valley 06:30 PM
1.30.2018 – Penobscot Valley at Greenville 06:30 PM
1.30.2018 – Central at Dexter 07:00 PM
1.30.2018 – Maine Central Institute at Erskine Academy 06:30 PM
1.30.2018 – Penquis Valley at Lee Academy 06:30 PM
1.30.2018 – Mount View at Waterville 06:30 PM
1.30.2018 – Saint Dominic at Hyde 05:00 PM
1.30.2018 – Messalonskee at Nokomis 06:30 PM
1.30.2018 – Forest Hills at Temple 04:00 PM
1.30.2018 – Oxford Hills at Windham 06:00 PM
1.30.2018 – Oceanside at Belfast 06:30 PM
1.30.2018 – South Portland at Edward Little 07:00 PM
1.30.2018 – Cheverus at Noble 06:00 PM
1.30.2018 – Gardiner at Cony 06:30 PM
1.30.2018 – Marshwood at Falmouth 06:00 PM
1.30.2018 – Deering at Thornton Academy 06:00 PM
1.30.2018 – Maranacook at Morse 06:30 PM
1.30.2018 – Lewiston at Scarborough 06:00 PM
1.30.2018 – Gray-New Gloucester at Fryeburg Academy 06:30 PM
1.30.2018 – Freeport at York 06:30 PM
1.30.2018 – Greely at Cape Elizabeth 07:00 PM
1.30.2018 – Biddeford at Kennebunk 05:30 PM
1.30.2018 – Houlton at Caribou 07:00 PM
1.30.2018 – Lincoln Academy at Brunswick 06:30 PM
1.30.2018 – Massabesic at McAuley 06:00 PM
1.30.2018 – Mount Ararat at Camden Hills 06:30 PM
1.30.2018 – Narraguagus at George Stevens 07:00 PM
1.30.2018 – Sumner at Calais 06:30 PM
1.30.2018 – Gorham at Westbrook 06:00 PM
1.30.2018 – Washington Academy at Old Town 07:00 PM
1.30.2018 – Buckfield at North Yarmouth Academy 06:00 PM
1.30.2018 – Shead at Jonesport-Beals 06:30 PM
1.30.2018 – Bonny Eagle at Portland 07:00 PM
1.31.2018 – Madawaska at Ashland 05:30 PM
1.31.2018 – Bangor Christian at Dexter 05:30 PM
1.31.2018 – Woodland at Calais 06:30 PM
1.31.2018 – Hodgdon at East Grand 05:00 PM
1.31.2018 – Van Buren at Wisdom 05:30 PM
1.31.2018 – Wiscasset at Monmouth Academy 07:00 PM
1.31.2018 – Winthrop at Madison 07:00 PM
1.31.2018 – Yarmouth at Old Orchard Beach 07:00 PM
1.31.2018 – Mountain Valley at Lisbon 07:00 PM
1.31.2018 – Highview Christian at Valley 05:30 PM
1.31.2018 – Orono at Mount Desert Island 07:00 PM
1.31.2018 – Mount Abram at Boothbay Region 07:00 PM
1.31.2018 – Waynflete at Hebron Academy 04:00 PM
1.31.2018 – Foxcroft Academy at Hermon 07:00 PM
1.31.2018 – Traip Academy at Wells 07:00 PM
1.31.2018 – Kents Hill at Gould Academy 04:00 PM
 
Ice Hockey
1.24.2018 – Bangor at Brewer 5:00 PM
1.24.2018 – Lawrence/Skowhegan at Maranacook/Winthrop TBD
1.24.2018 – Gardiner at Edward Little 06:00 PM
1.24.2018 – SPortland/Freeport/Waynflete at Marshwood/Traip 06:00 PM
1.24.2018 – John Bapst at Waterville 07:30 PM
1.24.2018 – Cheverus at Lewiston 06:50 PM
1.24.2018 – Gorham at Windham/Westbrook 08:30 PM
1.24.2018 – Gray-New Gloucester/Poland at Saint Dominic 08:20 PM
1.25.2018 – Falmouth at Portland/Deering 08:00 PM
1.25.2018 – York at Cape Elizabeth 05:50 PM
1.26.2018 – Presque Isle at Old Town/Orono 05:00 PM
1.26.2018 – Bangor at Lewiston 06:20 PM
1.26.2018 – Brewer at Hodgdon/Houlton 07:00 PM
1.26.2018 – Messalonskee at Camden Hills 4:00 PM
1.27.2018 – Kennebunk at Massabesic/Old Orchard 08:10 PM
1.27.2018 – Yarmouth at Saint Dominic 06:30 PM
1.27.2018 – York at Gorham 06:10 PM
1.27.2018 – Edward Little at Scarborough 05:40 PM
1.27.2018 – Thornton Academy at Biddeford 07:30 PM
1.27.2018 – Gardiner at Brunswick 08:15 PM
1.27.2018 – Marshwood/Traip at Maranacook/Winthrop 06:00 PM
1.27.2018 – Hodgdon/Houlton at Messalonskee 01:00 PM
1.27.2018 – Cheverus at Cape Elizabeth 05:50 PM
1.27.2018 – Portland/Deering at SPortland/Freeport/Waynflete 08:00 PM
1.27.2018 – Hampden Academy at John Bapst 05:10 PM
1.29.2018 – Falmouth at York 07:30 PM
1.30.2018 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Cony/Monmouth 05:10 PM
1.30.2018 – Gardiner at Bangor 06:30 PM
1.30.2018 – John Bapst at Hodgdon/Houlton 06:00 PM
1.31.2018 – Saint Dominic at Edward Little 08:10 PM
1.31.2018 – Cheverus at Marshwood/Traip 06:00 PM
1.31.2018 – Biddeford at Scarborough 06:45 PM
1.31.2018 – Waterville at Hampden Academy 06:30 PM
1.31.2018 – Old Town/Orono at Messalonskee 07:30 PM
1.31.2018 – Gray-New Gloucester/Poland at Maranacook/Winthrop 07:40 PM