2018-2019 Schedules Field Hockey Games for 8/20/2018—9/9/2018
All Games for All Schools for 8/20/2018—9/9/2018
 
Field Hockey
8.29.2018 – Edward Little at Brunswick 04:00 PM
8.29.2018 – Spruce Mountain at Dirigo 04:00 PM
8.29.2018 – Hall-Dale at Oak Hill 04:00 PM
8.29.2018 – Boothbay Region at Telstar 04:00 PM
8.29.2018 – Mountain Valley at Lisbon 04:00 PM
8.30.2018 – Gardiner at Maranacook 04:00 PM
8.30.2018 – Maine Central Institute at Waterville 04:00 PM
8.30.2018 – Mount View at Winslow 04:00 PM
8.30.2018 – Yarmouth at Poland Regional 04:00 PM
8.30.2018 – Lawrence at Belfast 04:00 PM
8.30.2018 – Mount Ararat at Camden Hills 04:00 PM
8.30.2018 – Lincoln Academy at Morse 04:00 PM
8.30.2018 – Cony at Mount Blue 04:00 PM
8.30.2018 – Freeport at Greely 04:00 PM
8.30.2018 – Skowhegan at Bangor 04:00 PM
8.30.2018 – Gray-New Gloucester at Cape Elizabeth 05:00 PM
8.30.2018 – North Yarmouth Academy at York 04:00 PM
8.30.2018 – Lake Region at Fryeburg Academy 03:30 PM
8.30.2018 – Traip Academy at Saint Dominic 04:00 PM
8.30.2018 – Messalonskee at Hampden Academy 04:00 PM
8.30.2018 – Old Orchard Beach at Sacopee Valley 04:00 PM
8.30.2018 – Erskine Academy at Leavitt 04:00 PM
8.30.2018 – Brewer at Nokomis 04:00 PM
8.31.2018 – Deering at Biddeford 05:30 PM
8.31.2018 – Mountain Valley at Boothbay Region 04:00 PM
8.31.2018 – Marshwood at Gorham 04:00 PM
8.31.2018 – Piscataquis at Mattanawcook Academy 04:00 PM
8.31.2018 – Dexter at Schenck/Stearns 04:00 PM
8.31.2018 – Oak Hill at Winthrop 04:00 PM
8.31.2018 – Foxcroft Academy at Hermon 04:00 PM
8.31.2018 – Dirigo at Lisbon 04:00 PM
8.31.2018 – Telstar at Spruce Mountain 04:00 PM
9.1.2018 – Scarborough at South Portland 10:00 AM
9.1.2018 – Oxford Hills at Lewiston 03:30 PM
9.1.2018 – Portland at Thornton Academy 10:00 AM
9.1.2018 – Westbrook at Falmouth 02:30 PM
9.1.2018 – John Bapst at Central 10:00 AM
9.1.2018 – Orono at Old Town 11:00 AM
9.1.2018 – Noble at Massabesic 10:00 AM
9.1.2018 – Bonny Eagle at Kennebunk 11:00 AM
9.3.2018 – Winthrop at Dirigo 04:00 PM
9.3.2018 – Lisbon at Spruce Mountain 04:00 PM
9.4.2018 – Erskine Academy at Maranacook 04:00 PM
9.4.2018 – Oceanside at Morse 04:00 PM
9.4.2018 – Nokomis at Waterville 04:00 PM
9.4.2018 – Belfast at Winslow 04:00 PM
9.4.2018 – Lawrence at Mount View 03:30 PM
9.4.2018 – Poland Regional at Lake Region 04:00 PM
9.4.2018 – Maine Central Institute at Brewer 07:00 PM
9.4.2018 – Oxford Hills at Edward Little 04:00 PM
9.4.2018 – Leavitt at Gardiner 04:00 PM
9.4.2018 – Skowhegan at Cony 04:00 PM
9.4.2018 – Schenck/Stearns at Mattanawcook Academy 04:00 PM
9.4.2018 – Dexter at Piscataquis 04:00 PM
9.4.2018 – Fryeburg Academy at Freeport 06:00 PM
9.4.2018 – York at Yarmouth 05:00 PM
9.4.2018 – Greely at Gray-New Gloucester 04:00 PM
9.4.2018 – Orono at Central 04:00 PM
9.4.2018 – Wells at Traip Academy 04:00 PM
9.4.2018 – Camden Hills at Brunswick 04:00 PM
9.4.2018 – Old Orchard Beach at North Yarmouth Academy 03:30 PM
9.4.2018 – Saint Dominic at Sacopee Valley 04:00 PM
9.4.2018 – Hampden Academy at Mount Blue 04:00 PM
9.4.2018 – Lewiston at Mount Ararat 04:00 PM
9.5.2018 – Gorham at Deering 03:30 PM
9.5.2018 – Falmouth at Scarborough 06:00 PM
9.5.2018 – Mountain Valley at Hall-Dale 04:00 PM
9.5.2018 – Thornton Academy at Marshwood 04:30 PM
9.5.2018 – Sanford at Westbrook 04:30 PM
9.5.2018 – Biddeford at Bonny Eagle 04:30 PM
9.5.2018 – South Portland at Noble 04:30 PM
9.5.2018 – Massabesic at Windham 04:00 PM
9.5.2018 – Winthrop at Telstar 04:00 PM
9.5.2018 – Hermon at Old Town 04:00 PM
9.5.2018 – Dirigo at Oak Hill 04:00 PM
9.5.2018 – John Bapst at Foxcroft Academy 04:00 PM
9.5.2018 – Spruce Mountain at Boothbay Region 04:00 PM
9.5.2018 – Kennebunk at Cheverus 04:00 PM
9.5.2018 – Bangor at Messalonskee 04:00 PM
9.6.2018 – Leavitt at Maranacook 04:00 PM
9.6.2018 – Waterville at Brewer 06:00 PM
9.6.2018 – Erskine Academy at Oceanside 04:00 PM
9.6.2018 – Belfast at Mount View 03:30 PM
9.6.2018 – York at Poland Regional 04:00 PM
9.6.2018 – Nokomis at Lawrence 04:00 PM
9.6.2018 – Lincoln Academy at Gardiner 04:00 PM
9.6.2018 – Edward Little at Messalonskee 04:00 PM
9.6.2018 – Cony at Oxford Hills 04:00 PM
9.6.2018 – Yarmouth at Fryeburg Academy 04:00 PM
9.6.2018 – Cape Elizabeth at Greely 04:00 PM
9.6.2018 – Brunswick at Skowhegan 04:00 PM
9.6.2018 – Freeport at Lake Region 04:00 PM
9.6.2018 – Camden Hills at Bangor 04:00 PM
9.6.2018 – Sacopee Valley at North Yarmouth Academy 04:00 PM
9.6.2018 – Old Orchard Beach at Saint Dominic 04:00 PM
9.6.2018 – Mount Blue at Lewiston 04:00 PM
9.6.2018 – Hampden Academy at Mount Ararat 04:00 PM
9.6.2018 – Gray-New Gloucester at Wells 06:00 PM
9.7.2018 – Telstar at Dirigo 04:00 PM
9.7.2018 – Marshwood at Sanford 06:00 PM
9.7.2018 – Scarborough at Thornton Academy 04:00 PM
9.7.2018 – Westbrook at Portland 05:30 PM
9.7.2018 – Noble at Gorham 04:00 PM
9.7.2018 – Bonny Eagle at South Portland 04:00 PM
9.7.2018 – Boothbay Region at Winthrop 04:00 PM
9.7.2018 – Central at Piscataquis 04:00 PM
9.7.2018 – Schenck/Stearns at John Bapst 04:00 PM
9.7.2018 – Spruce Mountain at Hall-Dale 04:00 PM
9.7.2018 – Traip Academy at Old Orchard Beach 04:00 PM
9.7.2018 – Oak Hill at Lisbon 04:00 PM
9.8.2018 – Windham at Biddeford 11:00 AM
9.8.2018 – Mattanawcook Academy at Orono 11:00 AM
9.8.2018 – Falmouth at Windham 11:00 AM
9.8.2018 – Deering at Falmouth 02:00 PM
9.8.2018 – Mount View at Dexter 04:00 PM
9.8.2018 – Poland Regional at Saint Dominic 10:00 AM
9.8.2018 – Hermon at Brewer 11:00 AM
9.8.2018 – Erskine Academy at Lawrence 10:00 AM
9.8.2018 – Foxcroft Academy at Maine Central Institute 10:00 AM
9.8.2018 – Gardiner at Old Town 11:00 AM
9.8.2018 – Messalonskee at Camden Hills 01:00 PM
9.8.2018 – Freeport at Cape Elizabeth 02:30 PM
9.8.2018 – York at Lake Region 11:00 AM
9.8.2018 – Gray-New Gloucester at Fryeburg Academy 11:00 AM
9.8.2018 – Nokomis at Lincoln Academy 11:00 AM
9.8.2018 – Wells at Sacopee Valley 11:00 AM
9.8.2018 – Cheverus at Massabesic 01:00 PM