2016-2017 Schedules Basketball - Boys Games for 12/8/2016—12/28/2016
All Games for All Schools for 12/8/2016—12/28/2016
 
Basketball - Boys
12.9.2016 – Bangor at Edward Little 07:00 PM
12.9.2016 – Biddeford at Massabesic 07:00 PM
12.9.2016 – Brewer at Cony 06:30 PM
12.9.2016 – Camden Hills at Waterville 06:00 PM
12.9.2016 – Carrabec at Monmouth Academy 07:00 PM
12.9.2016 – Central Aroostook at Southern Aroostook 07:00 PM
12.9.2016 – Cheverus at Sanford 07:00 PM
12.9.2016 – Deer Isle-Stonington at George Stevens 07:00 PM
12.9.2016 – Deering at Windham 07:00 PM
12.9.2016 – Easton at Ashland 07:00 PM
12.9.2016 – Forest Hills at Vinalhaven 07:00 PM
12.9.2016 – Freeport at Poland Regional 07:00 PM
12.9.2016 – Fryeburg Academy at York 06:30 PM
12.9.2016 – Gray-New Gloucester at Yarmouth 07:00 PM
12.9.2016 – Greely at Cape Elizabeth 07:00 PM
12.9.2016 – Hall-Dale at Lisbon 07:00 PM
12.9.2016 – Hampden Academy at Skowhegan 07:00 PM
12.9.2016 – Kennebunk at Falmouth 07:00 PM
12.9.2016 – Lake Region at Wells 07:00 PM
12.9.2016 – Lawrence at Messalonskee 07:00 PM
12.9.2016 – Leavitt at Mount Ararat 07:00 PM
12.9.2016 – Lewiston at Oxford Hills 07:00 PM
12.9.2016 – Madison at Dirigo 07:00 PM
12.9.2016 – Maranacook at Lincoln Academy 06:30 PM
12.9.2016 – Medomak Valley at Gardiner 06:30 PM
12.9.2016 – Morse at Brunswick 07:00 PM
12.9.2016 – Mount View at Winslow 06:30 PM
12.9.2016 – Mountain Valley at Boothbay Region 07:00 PM
12.9.2016 – Noble at Bonny Eagle 07:00 PM
12.9.2016 – Nokomis at Mount Blue 07:00 PM
12.9.2016 – Oak Hill at Winthrop 07:00 PM
12.9.2016 – Old Orchard Beach at North Yarmouth Academy 07:00 PM
12.9.2016 – Portland at South Portland 07:00 PM
12.9.2016 – Rangeley at Richmond 06:30 PM
12.9.2016 – Saint Dominic at Traip Academy 06:30 PM
12.9.2016 – Searsport at Bucksport 07:00 PM
12.9.2016 – Thornton Academy at Marshwood 07:15 PM
12.9.2016 – Valley at Buckfield 07:00 PM
12.9.2016 – Wiscasset at Mount Abram 07:00 PM
12.9.2016 – Washburn at Van Buren 07:00 PM
12.9.2016 – Limestone at Madawaska 07:00 PM
12.9.2016 – Greater Portland at Highview Christian 05:30 PM
12.9.2016 – Oceanside at Erskine Academy 06:30 PM
12.9.2016 – Spruce Mountain at Maine Central Institute 06:30 PM
12.10.2016 – John Bapst at Caribou 04:30 PM
12.10.2016 – Greenville at Machias 04:00 PM
12.10.2016 – Forest Hills at Vinalhaven 10:00 AM
12.10.2016 – Foxcroft Academy at Ellsworth 07:00 PM
12.10.2016 – Dexter at Bangor Christian 02:30 PM
12.10.2016 – East Grand at Limestone 02:00 PM
12.10.2016 – Penobscot Valley at Katahdin 01:30 PM
12.10.2016 – Central at Mattanawcook Academy 04:00 PM
12.10.2016 – Madawaska at Hodgdon 02:30 PM
12.10.2016 – Hermon at Presque Isle 04:30 PM
12.10.2016 – Seacoast Christian at Temple 04:30 PM
12.10.2016 – Shead at Houlton Christian 05:30 PM
12.10.2016 – Stearns at Lee Academy 01:00 PM
12.10.2016 – Sumner at Washington Academy 07:00 PM
12.10.2016 – Sacopee Valley at Waynflete 03:30 PM
12.10.2016 – Scarborough at Cheverus 07:00 PM
12.10.2016 – Richmond at Islesboro 11:15 AM
12.10.2016 – Piscataquis at Schenck 07:00 PM
12.10.2016 – Old Town at Mount Desert Island 03:30 PM
12.10.2016 – Orono at Houlton 04:30 PM
12.10.2016 – North Haven at Highview Christian 01:30 PM
12.12.2016 – East Grand at Ashland 05:00 PM
12.12.2016 – Central Aroostook at Madawaska 05:30 PM
12.12.2016 – Buckfield at Pine Tree Academy 06:00 PM
12.12.2016 – Fort Kent at Hodgdon 07:00 PM
12.12.2016 – Easton at Fort Fairfield 07:00 PM
12.12.2016 – Mount Abram at Telstar 07:00 PM
12.12.2016 – Shead at Jonesport-Beals 06:30 PM
12.12.2016 – York at Greely 07:00 PM
12.12.2016 – Wisdom at Van Buren 07:00 PM
12.12.2016 – Temple at Gould Academy 06:00 PM
12.13.2016 – Morse at Leavitt 06:30 PM
12.13.2016 – Messalonskee at Hampden Academy 07:00 PM
12.13.2016 – Mattanawcook Academy at Old Town 07:00 PM
12.13.2016 – Monmouth Academy at Wiscasset 07:00 PM
12.13.2016 – Marshwood at Massabesic 07:00 PM
12.13.2016 – Maine Central Institute at Winslow 06:30 PM
12.13.2016 – Lincoln Academy at Spruce Mountain 06:30 PM
12.13.2016 – Lisbon at Carrabec 07:00 PM
12.13.2016 – Lawrence at Nokomis 06:30 PM
12.13.2016 – Lee Academy at Schenck 07:00 PM
12.13.2016 – Erskine Academy at Medomak Valley 07:00 PM
12.13.2016 – Forest Hills at Valley 07:00 PM
12.13.2016 – Falmouth at Cape Elizabeth 07:00 PM
12.13.2016 – Gardiner at Mount Blue 07:00 PM
12.13.2016 – Freeport at Waynflete 07:00 PM
12.13.2016 – Gray-New Gloucester at Kennebunk 06:30 PM
12.13.2016 – Houlton Christian at Limestone 05:30 PM
12.13.2016 – Katahdin at Bangor Christian 06:30 PM
12.13.2016 – Brunswick at Mount Ararat 07:00 PM
12.13.2016 – Bucksport at Sumner 07:00 PM
12.13.2016 – Calais at Washington Academy 07:00 PM
12.13.2016 – Belfast at Maranacook 06:30 PM
12.13.2016 – Bangor at Lewiston 07:00 PM
12.13.2016 – Bonny Eagle at Portland 07:00 PM
12.13.2016 – Boothbay Region at Madison 07:00 PM
12.13.2016 – Cony at Camden Hills 07:00 PM
12.13.2016 – Dirigo at Hall-Dale 06:30 PM
12.13.2016 – Deer Isle-Stonington at Searsport 06:30 PM
12.13.2016 – Temple at Highview Christian 05:00 PM
12.13.2016 – Greater Portland at Seacoast Christian 07:00 PM
12.13.2016 – Yarmouth at Lake Region 07:00 PM
12.13.2016 – George Stevens at Piscataquis 07:00 PM
12.13.2016 – Winthrop at Mountain Valley 07:00 PM
12.13.2016 – Waterville at Oceanside 06:30 PM
12.13.2016 – Windham at Cheverus 07:45 PM
12.13.2016 – Skowhegan at Brewer 07:00 PM
12.13.2016 – South Portland at Westbrook 07:00 PM
12.13.2016 – Traip Academy at Sacopee Valley 06:30 PM
12.13.2016 – Noble at Deering 07:30 PM
12.13.2016 – Narraguagus at Woodland 06:30 PM
12.13.2016 – Oxford Hills at Edward Little 07:00 PM
12.13.2016 – Old Orchard Beach at Richmond 07:00 PM
12.13.2016 – Poland Regional at Fryeburg Academy 06:30 PM
12.13.2016 – Penquis Valley at Dexter 07:00 PM
12.13.2016 – Sanford at Gorham 06:00 PM
12.13.2016 – Saint Dominic at Wells 07:00 PM
12.13.2016 – Scarborough at Thornton Academy 07:30 PM
12.14.2016 – Caribou at Fort Kent 07:00 PM
12.14.2016 – Islesboro at Gould Academy 04:45 PM
12.14.2016 – Jonesport-Beals at Machias 06:30 PM
12.14.2016 – Foxcroft Academy at John Bapst 07:00 PM
12.14.2016 – Ellsworth at Central 07:00 PM
12.14.2016 – Seacoast Christian at Buckfield 06:00 PM
12.14.2016 – North Haven at Pine Tree Academy 05:00 PM
12.14.2016 – Orono at Hermon 07:00 PM
12.14.2016 – Limestone at Van Buren 07:00 PM
12.14.2016 – Washburn at Southern Aroostook 06:30 PM
12.14.2016 – Hodgdon at Easton 07:00 PM
12.14.2016 – Houlton at Presque Isle 07:00 PM
12.14.2016 – Madawaska at Ashland 07:00 PM
12.15.2016 – Edward Little at Deering 07:00 PM
12.15.2016 – Falmouth at Biddeford 07:00 PM
12.15.2016 – Fryeburg Academy at Leavitt 06:30 PM
12.15.2016 – Gorham at South Portland 07:00 PM
12.15.2016 – Houlton Christian at Wisdom 05:30 PM
12.15.2016 – Hampden Academy at Mount Blue 07:00 PM
12.15.2016 – Katahdin at Penquis Valley 07:00 PM
12.15.2016 – Kennebunk at Noble 07:00 PM
12.15.2016 – Greely at Brunswick 06:30 PM
12.15.2016 – Hall-Dale at Telstar 07:00 PM
12.15.2016 – Brewer at Lawrence 07:00 PM
12.15.2016 – Cony at Gardiner 06:30 PM
12.15.2016 – Deer Isle-Stonington at Sumner 06:30 PM
12.15.2016 – Cape Elizabeth at Morse 06:30 PM
12.15.2016 – Lincoln Academy at Lake Region 07:00 PM
12.15.2016 – Marshwood at York 07:00 PM
12.15.2016 – Maranacook at Poland Regional 06:30 PM
12.15.2016 – Lisbon at Oak Hill 07:00 PM
12.15.2016 – Massabesic at Bonny Eagle 07:00 PM
12.15.2016 – Messalonskee at Medomak Valley 07:00 PM
12.15.2016 – Monmouth Academy at Mountain Valley 07:00 PM
12.15.2016 – Mount Abram at Madison 07:00 PM
12.15.2016 – Mount Ararat at Westbrook 07:00 PM
12.15.2016 – Mount View at Belfast 06:30 PM
12.15.2016 – Bangor Christian at Penobscot Valley 06:30 PM
12.15.2016 – Spruce Mountain at Freeport 07:00 PM
12.15.2016 – Nokomis at Maine Central Institute 06:30 PM
12.15.2016 – Oxford Hills at Portland 07:00 PM
12.15.2016 – Sanford at Scarborough 07:00 PM
12.15.2016 – Piscataquis at Greenville 07:00 PM
12.15.2016 – Sacopee Valley at Gray-New Gloucester 06:00 PM
12.15.2016 – Traip Academy at North Yarmouth Academy 07:00 PM
12.15.2016 – Washington Academy at Mount Desert Island 07:00 PM
12.15.2016 – Windham at Lewiston 07:00 PM
12.15.2016 – Waynflete at Yarmouth 07:00 PM
12.15.2016 – Wells at Old Orchard Beach 07:00 PM
12.15.2016 – Winslow at Waterville 06:30 PM
12.15.2016 – Wiscasset at Carrabec 07:00 PM
12.16.2016 – Bucksport at John Bapst 07:00 PM
12.16.2016 – Ashland at Easton 07:00 PM
12.16.2016 – Fort Kent at Fort Fairfield 07:00 PM
12.16.2016 – Wisdom at Washburn 07:00 PM
12.16.2016 – Woodland at Jonesport-Beals 06:30 PM
12.16.2016 – George Stevens at Ellsworth 07:00 PM
12.16.2016 – Vinalhaven at Valley 07:00 PM
12.16.2016 – Searsport at Stearns 07:00 PM
12.16.2016 – Richmond at Buckfield 07:00 PM
12.16.2016 – Schenck at Dexter 07:00 PM
12.16.2016 – Orono at Mattanawcook Academy 07:00 PM
12.16.2016 – Narraguagus at Lee Academy 06:30 PM
12.17.2016 – Falmouth at York 01:00 PM
12.17.2016 – East Grand at Van Buren 12:00 PM
12.17.2016 – Edward Little at Brunswick 01:00 PM
12.17.2016 – Hall-Dale at Wiscasset 02:30 PM
12.17.2016 – Highview Christian at Shead 02:00 PM
12.17.2016 – Foxcroft Academy at Caribou 04:30 PM
12.17.2016 – Lake Region at Waynflete 07:00 PM
12.17.2016 – Katahdin at Hodgdon 07:00 PM
12.17.2016 – Belfast at Lincoln Academy 01:00 PM
12.17.2016 – Brewer at Messalonskee 02:00 PM
12.17.2016 – Cape Elizabeth at Fryeburg Academy 05:30 PM
12.17.2016 – Camden Hills at Mount View 06:30 PM
12.17.2016 – Deering at Sanford 01:00 PM
12.17.2016 – Cheverus at Bangor 02:00 PM
12.17.2016 – Dirigo at Boothbay Region 02:30 PM
12.17.2016 – Mount Blue at Lawrence 04:00 PM
12.17.2016 – Mount Desert Island at Hermon 07:00 PM
12.17.2016 – Mount Ararat at Morse 07:00 PM
12.17.2016 – Massabesic at Gorham 03:00 PM
12.17.2016 – Maine Central Institute at Skowhegan 07:00 PM
12.17.2016 – Madison at Telstar 07:00 PM
12.17.2016 – Leavitt at Oxford Hills 02:00 PM
12.17.2016 – Mountain Valley at Mount Abram 07:00 PM
12.17.2016 – Nokomis at Waterville 01:00 PM
12.17.2016 – North Yarmouth Academy at Gould Academy 02:00 PM
12.17.2016 – Oak Hill at Monmouth Academy 07:00 PM
12.17.2016 – Old Town at Presque Isle 01:30 PM
12.17.2016 – Saint Dominic at Sacopee Valley 12:30 PM
12.17.2016 – Poland Regional at Gray-New Gloucester 06:00 PM
12.17.2016 – Rangeley at Greater Portland 12:30 PM
12.17.2016 – Vinalhaven at Valley 10:30 AM
12.17.2016 – Thornton Academy at Biddeford 01:00 PM
12.17.2016 – South Portland at Bonny Eagle 01:00 PM
12.17.2016 – Yarmouth at Greely 07:00 PM
12.17.2016 – Winthrop at Lisbon 03:30 PM
12.17.2016 – Winslow at Erskine Academy 01:00 PM
12.17.2016 – Wells at Traip Academy 02:00 PM
12.17.2016 – Spruce Mountain at Maranacook 01:00 PM
12.17.2016 – Central at Houlton 01:30 PM
12.17.2016 – Machias at Deer Isle-Stonington 02:30 PM
12.17.2016 – Limestone at Washburn 07:00 PM
12.17.2016 – Oceanside at Medomak Valley 05:00 PM
12.19.2016 – Lisbon at Boothbay Region 07:00 PM
12.19.2016 – Mattanawcook Academy at Ellsworth 06:00 PM
12.19.2016 – Easton at Washburn 07:00 PM
12.19.2016 – Fort Kent at Limestone 05:30 PM
12.19.2016 – Gould Academy at Seacoast Christian 05:30 PM
12.19.2016 – Greater Portland at Pine Tree Academy 06:30 PM
12.19.2016 – Fort Fairfield at Southern Aroostook 07:00 PM
12.19.2016 – Temple at Islesboro 06:30 PM
12.19.2016 – Woodland at Machias 06:30 PM
12.19.2016 – Wisdom at Ashland 07:00 PM
12.19.2016 – Traip Academy at Lake Region 07:00 PM
12.19.2016 – Van Buren at Central Aroostook 07:00 PM
12.19.2016 – Orono at John Bapst 07:00 PM
12.19.2016 – Narraguagus at Jonesport-Beals 06:30 PM
12.20.2016 – Gray-New Gloucester at Lincoln Academy 06:30 PM
12.20.2016 – Gorham at Greely 07:00 PM
12.20.2016 – Freeport at Sacopee Valley 06:30 PM
12.20.2016 – Erskine Academy at Maine Central Institute 06:30 PM
12.20.2016 – Katahdin at Schenck 07:00 PM
12.20.2016 – Highview Christian at Deer Isle-Stonington 06:30 PM
12.20.2016 – Dexter at Central 07:00 PM
12.20.2016 – Cony at Hampden Academy 07:00 PM
12.20.2016 – Cheverus at Edward Little 07:00 PM
12.20.2016 – Carrabec at Hall-Dale 06:30 PM
12.20.2016 – Bucksport at George Stevens 07:00 PM
12.20.2016 – Buckfield at Forest Hills 07:00 PM
12.20.2016 – Brunswick at Falmouth 07:00 PM
12.20.2016 – Bonny Eagle at Scarborough 07:00 PM
12.20.2016 – Biddeford at Cape Elizabeth 07:00 PM
12.20.2016 – Belfast at Winslow 06:30 PM
12.20.2016 – Maranacook at Yarmouth 06:30 PM
12.20.2016 – Messalonskee at Camden Hills 07:00 PM
12.20.2016 – Medomak Valley at Nokomis 06:30 PM
12.20.2016 – Lewiston at Portland 07:00 PM
12.20.2016 – Lawrence at Oceanside 06:30 PM
12.20.2016 – Leavitt at Kennebunk 06:30 PM
12.20.2016 – Morse at Marshwood 06:30 PM
12.20.2016 – Mount Abram at Oak Hill 07:00 PM
12.20.2016 – North Haven at Vinalhaven 06:00 PM
12.20.2016 – Old Orchard Beach at Poland Regional 07:00 PM
12.20.2016 – Penquis Valley at Penobscot Valley 06:30 PM
12.20.2016 – Piscataquis at Stearns 07:00 PM
12.20.2016 – Seacoast Christian at Greater Portland 07:00 PM
12.20.2016 – Saint Dominic at Richmond 07:00 PM
12.20.2016 – Waterville at Mount Blue 07:00 PM
12.20.2016 – Thornton Academy at Sanford 07:00 PM
12.20.2016 – Valley at Rangeley 05:00 PM
12.20.2016 – Skowhegan at Mount View 06:30 PM
12.20.2016 – South Portland at Noble 07:30 PM
12.20.2016 – Sumner at Searsport 06:30 PM
12.20.2016 – Telstar at Mountain Valley 07:00 PM
12.20.2016 – Bangor Christian at Greenville 06:30 PM
12.20.2016 – York at Mount Ararat 06:30 PM
12.20.2016 – Westbrook at Fryeburg Academy 07:00 PM
12.20.2016 – Waynflete at North Yarmouth Academy 07:00 PM
12.20.2016 – Windham at Oxford Hills 07:00 PM
12.20.2016 – Wiscasset at Madison 07:00 PM
12.20.2016 – Winthrop at Monmouth Academy 07:30 PM
12.20.2016 – Hodgdon at Shead 07:00 PM
12.20.2016 – Machias at Calais 06:30 PM
12.21.2016 – Mount Desert Island at John Bapst 07:00 PM
12.21.2016 – Mattanawcook Academy at Washington Academy 07:00 PM
12.21.2016 – Central Aroostook at Limestone 07:00 PM
12.21.2016 – Lake Region at Old Orchard Beach 07:00 PM
12.21.2016 – Islesboro at Pine Tree Academy 11:30 AM
12.21.2016 – Ellsworth at Old Town 07:00 PM
12.21.2016 – Easton at Van Buren 07:00 PM
12.21.2016 – Houlton at Caribou 07:00 PM
12.21.2016 – Madawaska at Fort Fairfield 07:00 PM
12.21.2016 – Hermon at Foxcroft Academy 07:00 PM
12.22.2016 – Erskine Academy at Cony 06:00 PM
12.22.2016 – Falmouth at Mount Ararat 07:00 PM
12.22.2016 – Freeport at Traip Academy 07:00 PM
12.22.2016 – Fryeburg Academy at Marshwood 06:30 PM
12.22.2016 – Houlton Christian at East Grand 06:30 PM
12.22.2016 – Hampden Academy at Lawrence 07:00 PM
12.22.2016 – Gray-New Gloucester at Saint Dominic 06:30 PM
12.22.2016 – Deer Isle-Stonington at Bucksport 05:30 PM
12.22.2016 – Carrabec at Madison 07:30 PM
12.22.2016 – Deering at Lewiston 07:00 PM
12.22.2016 – Biddeford at York 07:00 PM
12.22.2016 – Brunswick at Leavitt 06:30 PM
12.22.2016 – Buckfield at Rangeley 06:30 PM
12.22.2016 – Calais at Woodland 06:30 PM
12.22.2016 – Cape Elizabeth at Westbrook 07:00 PM
12.22.2016 – Massabesic at Kennebunk 06:30 PM
12.22.2016 – Monmouth Academy at Boothbay Region 07:00 PM
12.22.2016 – Lincoln Academy at Wells 06:30 PM
12.22.2016 – Mount View at Maine Central Institute 06:30 PM
12.22.2016 – Mount Abram at Winthrop 07:00 PM
12.22.2016 – Morse at Greely 07:00 PM
12.22.2016 – George Stevens at Sumner 07:00 PM
12.22.2016 – Stearns at Katahdin 07:00 PM
12.22.2016 – Skowhegan at Gardiner 06:30 PM
12.22.2016 – Shead at Highview Christian 02:00 PM
12.22.2016 – Vinalhaven at Temple 07:00 PM
12.22.2016 – Scarborough at South Portland 07:00 PM
12.22.2016 – Searsport at Bangor Christian 06:30 PM
12.22.2016 – Schenck at Penobscot Valley 06:30 PM
12.22.2016 – Poland Regional at Spruce Mountain 06:30 PM
12.22.2016 – Portland at Edward Little 07:00 PM
12.22.2016 – Piscataquis at Dexter 07:00 PM
12.22.2016 – North Yarmouth Academy at Richmond 07:00 PM
12.22.2016 – Oxford Hills at Cheverus 05:00 PM
12.22.2016 – Noble at Thornton Academy 07:30 PM
12.22.2016 – Nokomis at Brewer 07:00 PM
12.22.2016 – Greater Portland at Gould Academy 04:00 PM
12.22.2016 – Oceanside at Belfast 06:30 PM
12.23.2016 – Camden Hills at Medomak Valley 06:00 PM
12.23.2016 – Bonny Eagle at Gorham 07:00 PM
12.23.2016 – Bangor at Windham 04:30 PM
12.23.2016 – Dirigo at Lisbon 07:00 PM
12.23.2016 – Central Aroostook at Wisdom 07:00 PM
12.23.2016 – Caribou at Old Town 06:30 PM
12.23.2016 – Lake Region at Maranacook 06:30 PM
12.23.2016 – Ellsworth at Hermon 07:00 PM
12.23.2016 – Houlton at Mattanawcook Academy 07:00 PM
12.23.2016 – Machias at Shead 06:30 PM
12.23.2016 – Southern Aroostook at Easton 06:30 PM
12.23.2016 – Central at Orono 07:00 PM
12.23.2016 – Narraguagus at Sumner 12:30 PM
12.23.2016 – Mountain Valley at Wiscasset 07:00 PM
12.23.2016 – Oak Hill at Telstar 07:00 PM
12.23.2016 – Presque Isle at John Bapst 07:30 PM
12.23.2016 – Vinalhaven at Temple 10:00 AM
12.23.2016 – Yarmouth at Sacopee Valley 07:00 PM
12.27.2016 – Foxcroft Academy at Orono 07:00 PM
12.27.2016 – Houlton Christian at Southern Aroostook 01:00 PM
12.27.2016 – John Bapst at Central 07:00 PM
12.27.2016 – Greenville at Deer Isle-Stonington 04:00 PM
12.27.2016 – Carrabec at Mountain Valley 07:00 PM
12.27.2016 – Dexter at Bucksport 07:00 PM
12.27.2016 – Deering at Bangor 06:30 PM
12.27.2016 – Biddeford at Kennebunk 05:30 PM
12.27.2016 – Boothbay Region at Mount Abram 01:30 PM
12.27.2016 – Brunswick at Medomak Valley 06:00 PM
12.27.2016 – Mount Desert Island at Mattanawcook Academy 04:30 PM
12.27.2016 – Mount Blue at Oxford Hills 02:00 PM
12.27.2016 – Wiscasset at Oak Hill 07:00 PM
12.27.2016 – George Stevens at Narraguagus 06:30 PM
12.27.2016 – Westbrook at Falmouth TBD
12.27.2016 – Washington Academy at Hermon 04:30 PM
12.27.2016 – Sumner at Calais 06:30 PM
12.27.2016 – Telstar at Winthrop 07:00 PM
12.27.2016 – Rangeley at Forest Hills 10:30 AM
12.27.2016 – Piscataquis at Penquis Valley 07:00 PM
12.27.2016 – Schenck at Katahdin 06:30 PM
12.27.2016 – Bangor Christian at Machias 06:30 PM
12.27.2016 – Penobscot Valley at Searsport 06:30 PM
12.27.2016 – Oceanside at Brewer 06:00 PM
12.27.2016 – Washburn at Hodgdon 02:30 PM
12.28.2016 – Mount Blue at Messalonskee 01:30 PM
12.28.2016 – Lewiston at Cony 04:30 PM
12.28.2016 – Brewer at Gardiner 07:30 PM
12.28.2016 – East Grand at Woodland 06:30 PM
12.28.2016 – Central Aroostook at Fort Fairfield 07:00 PM
12.28.2016 – Erskine Academy at Skowhegan 06:00 PM
12.28.2016 – Easton at Madawaska 05:30 PM
12.28.2016 – Mountain Valley at Hall-Dale 10:30 AM
12.28.2016 – Van Buren at Fort Kent 07:00 PM
12.28.2016 – Winthrop at Dirigo 07:00 PM