List Your Business
|
Login
Home
|
High School Sports
|
Contact Us
2023-2024 Schedules
Baseball Upcoming Games
Business Sponsors
All Schedules by Schools
Football
Basketball - Boys
Basketball - Girls
Soccer - Boys
Soccer - Girls
Field Hockey
Ice Hockey - Boys
Baseball
Softball
Baseball
<<
Apr 2024
>>
Su
Mo
Tu
We
Th
Fr
Sa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Click here for latest highlights
Click here for upcoming games
MPA Heal Points
Click here to e-mail us your schedules and your scores!
or
Fax them to (207) 355-3005
Baseball
Ashland
Bangor
Bangor Christian
Belfast
Biddeford
Bonny Eagle
Boothbay Region
Boothbay/Wiscasset
Brewer
Brunswick
Buckfield
Bucksport
Calais
Camden Hills
Cape Elizabeth
Caribou
Carrabec
Central
Central Aroostook
Cheverus
Cony
Deering
Dexter
Dirigo
Edward Little
Ellsworth
Erskine Academy
Falmouth
Forest Hills
Fort Fairfield
Fort Kent
Foxcroft Academy
Freeport
Fryeburg Academy
G. Stevens/D. Isle-Stonington
Gardiner
George Stevens
Gorham
Gray-New Gloucester
Greely
Greenville
Greenville/Piscataquis
Hall-Dale
Hampden Academy
Hermon
Hodgdon
Houlton
John Bapst
Jonesport-Beals
Katahdin
Kennebunk
Lake Region
Lawrence
Leavitt
Lee Academy
Lewiston
Lincoln Academy
Lisbon
Machias
Madawaska
Madison
Maine Central Institute
Maranacook
Marshwood
Massabesic
Mattanawcook Academy
Medomak Valley
Messalonskee
Monmouth Academy
Morse
Mount Abram
Mount Ararat
Mount Blue
Mount Desert Island
Mount View
Mountain Valley
Narraguagus
Noble
Nokomis
North Yarmouth Academy
NYA/Waynflete
Oak Hill
Oceanside
Old Orchard Beach
Old Town
Orono
Oxford Hills
Penobscot Valley
Penquis Valley
Piscataquis
Poland Regional
Portland
Presque Isle
Richmond
Sacopee Valley
Saint Dominic
Sanford
Scarborough
Schenck
Searsport
Shead
Skowhegan
South Portland
Southern Aroostook
Spruce Mountain
Stearns
Sumner
Telstar
Temple
Thornton Academy
Traip Academy
Valley
Vinalhaven
Washburn
Washington Academy
Waterville
Wells
Westbrook
Windham
Winslow
Winthrop
Wisdom
Woodland
Yarmouth
York
Quick Links
GoBlackBears.com
Boston.com
USAToday.com
Nascar.com
Patriots.com
PGA.com
RedSox.com
Baseball
4.25.2024 –
Westbrook
at
Marshwood
4:30 pm
4.25.2024 –
Lincoln Academy
at
Medomak Valley
4 pm
4.25.2024 –
Noble
at
Portland
4:30 pm
4.25.2024 –
Hampden Academy
at
Bangor
4:30 pm
4.25.2024 –
Mount View
at
Belfast
4 pm
4.25.2024 –
Kennebunk
at
Bonny Eagle
4:30 pm
4.25.2024 –
Dexter
at
Bucksport
4:30 pm
4.25.2024 –
Richmond
at
Carrabec
4 pm
4.25.2024 –
Massabesic
at
Cheverus
4:30 pm
4.25.2024 –
Biddeford
at
Sanford
4:30 pm
4.25.2024 –
Mount Ararat
at
Skowhegan
4:30 pm
4.25.2024 –
Falmouth
at
South Portland
4:30 pm
4.25.2024 –
Scarborough
at
Thornton Academy
4:30 pm
4.25.2024 –
Cape Elizabeth
at
Wells
4:45 pm
4.25.2024 –
Deering
at
Windham
4:30 pm
4.25.2024 –
Mount Desert Island
at
Hermon
4:30 pm
4.25.2024 –
Bangor Christian
at
Penobscot Valley
4 pm
4.25.2024 –
Presque Isle
at
Houlton
4:30 pm
4.25.2024 –
Southern Aroostook
at
Hodgdon
4 pm
4.25.2024 –
Wisdom
at
Washburn
4 pm
4.26.2024 –
Central
at
Orono
4:30 pm
4.26.2024 –
Penquis Valley
at
Piscataquis
4:30 pm
4.26.2024 –
Saint Dominic
at
Old Orchard Beach
4 pm
4.26.2024 –
Ellsworth
at
Old Town
4:30 pm
4.26.2024 –
Oxford Hills
at
Mount Ararat
4:15 pm
4.26.2024 –
Messalonskee
at
Mount Blue
4 pm
4.26.2024 –
Washington Academy
at
Narraguagus
4 pm
4.26.2024 –
Spruce Mountain
at
Mountain Valley
4 pm
4.26.2024 –
Winslow
at
Nokomis
4 pm
4.26.2024 –
Dexter
at
Mattanawcook Academy
4:30 pm
4.26.2024 –
Hall-Dale
at
Mount Abram
4 pm
4.26.2024 –
Erskine Academy
at
Leavitt
4 pm
4.26.2024 –
Cony
at
Lincoln Academy
4 pm
4.26.2024 –
Winthrop
at
Madison
4 pm
4.26.2024 –
Poland Regional
at
Sacopee Valley
4 pm
4.26.2024 –
Madawaska
at
Central Aroostook
4 pm
4.26.2024 –
Brunswick
at
Camden Hills
4:30 pm
4.26.2024 –
G. Stevens/D. Isle-Stonington
at
Bucksport
4:30 pm
4.26.2024 –
Searsport
at
Buckfield
4 pm
4.26.2024 –
Maranacook
at
Dirigo
4 pm
4.26.2024 –
York
at
Fryeburg Academy
4 pm
4.26.2024 –
Medomak Valley
at
Gardiner
4 pm
4.26.2024 –
Freeport
at
Gray-New Gloucester
4 pm
4.26.2024 –
Fort Kent
at
Fort Fairfield
4:30 pm
4.26.2024 –
Lisbon
at
Boothbay/Wiscasset
4 pm
4.26.2024 –
Calais
at
Woodland
4 pm
4.26.2024 –
Wells
at
Yarmouth
4:30 pm
4.26.2024 –
Oceanside
at
Waterville
4 pm
4.26.2024 –
Schenck
at
Stearns
4:30 pm
4.26.2024 –
Bangor Christian
at
Sumner
4:30 pm
4.26.2024 –
Monmouth Academy
at
Telstar
4 pm
4.26.2024 –
Traip Academy
at
NYA/Waynflete
4 pm
4.27.2024 –
Temple
at
Richmond
1 pm
4.27.2024 –
Windham
at
Portland
11 am
4.27.2024 –
Old Orchard Beach
at
Saint Dominic
12 PM
4.27.2024 –
Penobscot Valley
at
Lee Academy
1 pm
4.27.2024 –
Gorham
at
Massabesic
10 am
4.27.2024 –
Thornton Academy
at
Noble
10 am
4.27.2024 –
Lewiston
at
Hampden Academy
1 pm
4.27.2024 –
Presque Isle
at
John Bapst
3 pm
4.27.2024 –
Presque Isle
at
John Bapst
5 pm
4.27.2024 –
Bonny Eagle
at
Falmouth
11 am
4.27.2024 –
Edward Little
at
Bangor
11 am
4.27.2024 –
Skowhegan
at
Brewer
4:30 pm
4.27.2024 –
Lawrence
at
Belfast
tbd
4.27.2024 –
Hodgdon
at
Ashland
11 am
4.27.2024 –
Marshwood
at
Deering
2 pm
4.27.2024 –
South Portland
at
Kennebunk
11 am
4.27.2024 –
Valley
at
NYA/Waynflete
1 pm
4.27.2024 –
Sanford
at
Scarborough
11 am
4.27.2024 –
Cheverus
at
Westbrook
11 am
4.27.2024 –
Carrabec
at
Vinalhaven
1 pm
4.27.2024 –
Carrabec
at
Vinalhaven
11 am
4.27.2024 –
Washburn
at
Southern Aroostook
12 PM
4.29.2024 –
Old Orchard Beach
at
Mount View
4:30 pm
4.29.2024 –
Mattanawcook Academy
at
Orono
4:30 pm
4.29.2024 –
Fryeburg Academy
at
Oxford Hills
4 pm
4.29.2024 –
Central
at
Piscataquis
4 pm
4.29.2024 –
Boothbay/Wiscasset
at
Maranacook
4 pm
4.29.2024 –
Freeport
at
Morse
4 pm
4.29.2024 –
Mount Blue
at
Mount Abram
4 pm
4.29.2024 –
Hampden Academy
at
Messalonskee
4:15 pm
4.29.2024 –
Oak Hill
at
Lewiston
6:30 pm
4.29.2024 –
Camden Hills
at
Lincoln Academy
4 pm
4.29.2024 –
Winslow
at
Lisbon
4 pm
4.29.2024 –
Mountain Valley
at
Saint Dominic
4 pm
4.29.2024 –
Traip Academy
at
Sacopee Valley
3:30 pm
4.29.2024 –
Traip Academy
at
Sacopee Valley
5 pm
4.29.2024 –
Poland Regional
at
Lake Region
4 pm
4.29.2024 –
Monmouth Academy
at
Cony
3:30 pm
4.29.2024 –
Ashland
at
Central Aroostook
4 pm
4.29.2024 –
Mount Ararat
at
Cape Elizabeth
4 pm
4.29.2024 –
Brewer
at
Bangor
4:30 pm
4.29.2024 –
Richmond
at
Buckfield
4 pm
4.29.2024 –
Maine Central Institute
at
Foxcroft Academy
4:30 pm
4.29.2024 –
Penquis Valley
at
Dexter
4:30 pm
4.29.2024 –
Greely
at
Edward Little
4 pm
4.29.2024 –
Lawrence
at
Erskine Academy
4 pm
4.29.2024 –
Dirigo
at
Hall-Dale
4 pm
4.29.2024 –
Leavitt
at
Gray-New Gloucester
4 pm
4.29.2024 –
Calais
at
Machias
4 pm
4.29.2024 –
Fort Kent
at
Madawaska
4 pm
4.29.2024 –
Wisdom
at
Hodgdon
4 pm
4.29.2024 –
Katahdin
at
Washburn
4 pm
4.29.2024 –
Waterville
at
Spruce Mountain
4 pm
4.29.2024 –
Belfast
at
Oceanside
4 pm
4.29.2024 –
Medomak Valley
at
Yarmouth
4:30 pm
4.29.2024 –
Schenck
at
Penobscot Valley
4 pm
4.29.2024 –
Fort Fairfield
at
Southern Aroostook
4 pm
4.29.2024 –
York
at
Wells
4 pm
4.29.2024 –
Woodland
at
Shead
4 pm
4.29.2024 –
Winthrop
at
Telstar
4 pm
4.29.2024 –
Bucksport
at
Sumner
4:30 pm
4.29.2024 –
Nokomis
at
Skowhegan
4:30 pm
4.29.2024 –
Washington Academy
at
G. Stevens/D. Isle-Stonington
4:30 pm
4.30.2024 –
Jonesport-Beals
at
Lee Academy
4:30 pm
4.30.2024 –
Bonny Eagle
at
Marshwood
4:30 pm
4.30.2024 –
Washington Academy
at
Mount View
1 pm
4.30.2024 –
Washington Academy
at
Mount View
3 pm
4.30.2024 –
Deering
at
Noble
4:30 pm
4.30.2024 –
Scarborough
at
Gorham
4:30 pm
4.30.2024 –
Hermon
at
Ellsworth
4:30 pm
4.30.2024 –
Nokomis
at
Erskine Academy
4 pm
4.30.2024 –
Vinalhaven
at
Forest Hills
11 am
4.30.2024 –
Massabesic
at
Biddeford
4:30 pm
4.30.2024 –
Valley
at
Carrabec
4 pm
4.30.2024 –
Falmouth
at
Cheverus
tbd
4.30.2024 –
Portland
at
South Portland
4:30 pm
4.30.2024 –
Westbrook
at
Sanford
4:30 pm
4.30.2024 –
Forest Hills
at
Vinalhaven
1 pm
4.30.2024 –
Kennebunk
at
Thornton Academy
4:30 pm
5.1.2024 –
Shead
at
Narraguagus
4 pm
5.1.2024 –
Gardiner
at
Oak Hill
4 pm
5.1.2024 –
Poland Regional
at
Mountain Valley
4 pm
5.1.2024 –
Maranacook
at
Mount View
4 pm
5.1.2024 –
Hampden Academy
at
Mount Desert Island
4:30 pm
5.1.2024 –
Oxford Hills
at
Mount Blue
4 pm
5.1.2024 –
Bangor
at
Mount Ararat
4:15 pm
5.1.2024 –
Old Town
at
Orono
4:30 pm
5.1.2024 –
Oceanside
at
Medomak Valley
4 pm
5.1.2024 –
Lewiston
at
Messalonskee
4:30 pm
5.1.2024 –
Lincoln Academy
at
Morse
4 pm
5.1.2024 –
Madison
at
Monmouth Academy
4 pm
5.1.2024 –
Woodland
at
Lee Academy
4 pm
5.1.2024 –
Winslow
at
Lawrence
4 pm
5.1.2024 –
Lake Region
at
Leavitt
4 pm
5.1.2024 –
Foxcroft Academy
at
Maine Central Institute
4 pm
5.1.2024 –
NYA/Waynflete
at
Sacopee Valley
4 pm
5.1.2024 –
Boothbay/Wiscasset
at
Sacopee Valley
4 pm
5.1.2024 –
Houlton
at
Caribou
4 pm
5.1.2024 –
Ashland
at
Central Aroostook
4 pm
5.1.2024 –
York
at
Cape Elizabeth
4 pm
5.1.2024 –
Mattanawcook Academy
at
Calais
4 pm
5.1.2024 –
Camden Hills
at
Belfast
4 pm
5.1.2024 –
Brunswick
at
Brewer
4:30 pm
5.1.2024 –
Old Orchard Beach
at
Freeport
4:30 pm
5.1.2024 –
Skowhegan
at
Edward Little
4 pm
5.1.2024 –
Wells
at
Fryeburg Academy
4 pm
5.1.2024 –
Traip Academy
at
Gray-New Gloucester
4 pm
5.1.2024 –
Waterville
at
Hall-Dale
4 pm
5.1.2024 –
Washington Academy
at
Sumner
4:30 pm
5.1.2024 –
Piscataquis
at
Searsport
4:30 pm
5.1.2024 –
Saint Dominic
at
Telstar
4 pm
5.1.2024 –
G. Stevens/D. Isle-Stonington
at
Central
4 pm
5.1.2024 –
Stearns
at
Penobscot Valley
4 pm
5.1.2024 –
John Bapst
at
Hermon
4:30 pm
5.1.2024 –
Schenck
at
Bangor Christian
3:30 pm
5.1.2024 –
Spruce Mountain
at
Winthrop
4 pm
5.1.2024 –
Southern Aroostook
at
Washburn
4:30 pm
5.1.2024 –
Wisdom
at
Madawaska
4 pm
5.1.2024 –
Mount Abram
at
Boothbay/Wiscasset
4 pm
5.2.2024 –
Deering
at
Massabesic
4:30 pm
5.2.2024 –
Fort Kent
at
Presque Isle
4:15 pm
5.2.2024 –
Machias
at
Narraguagus
4 pm
5.2.2024 –
Marshwood
at
Gorham
4:30 pm
5.2.2024 –
Thornton Academy
at
Falmouth
4:30 pm
5.2.2024 –
Portland
at
Bonny Eagle
4 pm
5.2.2024 –
Biddeford
at
Kennebunk
4:30 pm
5.2.2024 –
Fort Fairfield
at
Hodgdon
4 pm
5.2.2024 –
South Portland
at
Scarborough
4:30 pm
5.2.2024 –
Richmond
at
Valley
4 pm
5.2.2024 –
Noble
at
Westbrook
4:30 pm
5.2.2024 –
Sanford
at
Windham
4:30 pm
5.3.2024 –
Messalonskee
at
Nokomis
4 pm
5.3.2024 –
Dirigo
at
Oak Hill
4 pm
5.3.2024 –
Yarmouth
at
Mount Ararat
4:30 pm
5.3.2024 –
Hermon
at
Mount Desert Island
4:30 pm
5.3.2024 –
Stearns
at
Piscataquis
4:30 pm
5.3.2024 –
Edward Little
at
Oxford Hills
4 pm
5.3.2024 –
John Bapst
at
Old Town
4:30 pm
5.3.2024 –
Mount View
at
Orono
4:30 pm
5.3.2024 –
Telstar
at
Old Orchard Beach
4 pm
5.3.2024 –
Sacopee Valley
at
Monmouth Academy
4 pm
5.3.2024 –
Spruce Mountain
at
Madison
4 pm
5.3.2024 –
Lisbon
at
Maranacook
4 pm
5.3.2024 –
Leavitt
at
Lincoln Academy
4 pm
5.3.2024 –
Mount Abram
at
Saint Dominic
4 pm
5.3.2024 –
Fryeburg Academy
at
Lake Region
4 pm
5.3.2024 –
Cony
at
Lawrence
3:30 pm
5.3.2024 –
Medomak Valley
at
Brunswick
4 pm
5.3.2024 –
Traip Academy
at
Buckfield
4 pm
5.3.2024 –
Waterville
at
Belfast
4 pm
5.3.2024 –
Windham
at
Biddeford
4:30 pm
5.3.2024 –
Ellsworth
at
Bangor
4:30 pm
5.3.2024 –
Searsport
at
Bucksport
4:30 pm
5.3.2024 –
Oceanside
at
Camden Hills
4:30 pm
5.3.2024 –
Erskine Academy
at
Gardiner
4 pm
5.3.2024 –
Wells
at
Gray-New Gloucester
4 pm
5.3.2024 –
Freeport
at
Greely
4 pm
5.3.2024 –
Boothbay Region
at
Winslow
4 pm
5.3.2024 –
Bonny Eagle
at
Thornton Academy
4:30 pm
5.3.2024 –
Penquis Valley
at
Schenck
4:30 pm
5.3.2024 –
Mount Blue
at
Skowhegan
7 pm
5.3.2024 –
Central Aroostook
at
Washburn
4 pm
5.3.2024 –
Katahdin
at
Madawaska
2 pm
5.3.2024 –
Katahdin
at
Madawaska
4 pm
5.3.2024 –
Calais
at
Houlton
4:30 pm
5.3.2024 –
Mountain Valley
at
Winthrop
4 pm
5.3.2024 –
Lee Academy
at
Penobscot Valley
4 pm
5.3.2024 –
Mattanawcook Academy
at
George Stevens
4:30 pm
5.3.2024 –
Woodland
at
Bangor Christian
4 pm
5.3.2024 –
Mattanawcook Academy
at
G. Stevens/D. Isle-Stonington
4:30 pm
5.4.2024 –
Hall-Dale
at
Lisbon
11 am
5.4.2024 –
Noble
at
Marshwood
11 am
5.4.2024 –
Richmond
at
Forest Hills
1 pm
5.4.2024 –
Richmond
at
Forest Hills
11 am
5.4.2024 –
Southern Aroostook
at
Fort Kent
1 pm
5.4.2024 –
Southern Aroostook
at
Fort Kent
11 am
5.4.2024 –
Washington Academy
at
Foxcroft Academy
12 PM
5.4.2024 –
Portland
at
Deering
6 pm
5.4.2024 –
Scarborough
at
Cheverus
10 am
5.4.2024 –
Westbrook
at
Kennebunk
11 am
5.4.2024 –
Fort Fairfield
at
Wisdom
12 PM
5.4.2024 –
Wisdom
at
Fort Fairfield
2 pm
5.4.2024 –
Maine Central Institute
at
NYA/Waynflete
10 am
5.4.2024 –
Maine Central Institute
at
NYA/Waynflete
12 PM
5.4.2024 –
Greenville
at
Schenck
12 PM
5.4.2024 –
Greenville/Piscataquis
at
Schenck
12 PM
5.4.2024 –
Gorham
at
Sanford
10 am
5.4.2024 –
Massabesic
at
South Portland
11 am
5.4.2024 –
Carrabec
at
Valley
10 am
5.4.2024 –
Carrabec
at
Valley
12 PM
5.6.2024 –
Foxcroft Academy
at
Mattanawcook Academy
4:30 pm
5.6.2024 –
Leavitt
at
Medomak Valley
4 pm
5.6.2024 –
Saint Dominic
at
Monmouth Academy
4 pm
5.6.2024 –
Erskine Academy
at
Morse
4 pm
5.6.2024 –
Oak Hill
at
Mount Abram
4 pm
5.6.2024 –
Lisbon
at
Madison
4 pm
5.6.2024 –
Schenck
at
Lee Academy
4 pm
5.6.2024 –
Bucksport
at
Orono
4:30 pm
5.6.2024 –
Lewiston
at
Poland Regional
4 pm
5.6.2024 –
Houlton
at
Presque Isle
4:15 pm
5.6.2024 –
North Yarmouth Academy
at
Richmond
4 pm
5.6.2024 –
Winthrop
at
Mount View
4 pm
5.6.2024 –
Bangor
at
Mount Blue
4 pm
5.6.2024 –
Maranacook
at
Old Orchard Beach
4:30 pm
5.6.2024 –
Southern Aroostook
at
Katahdin
4 pm
5.6.2024 –
Cheverus
at
Kennebunk
4:30 pm
5.6.2024 –
Hodgdon
at
Central Aroostook
4 pm
5.6.2024 –
Wells
at
Cape Elizabeth
4 pm
5.6.2024 –
Fort Fairfield
at
Ashland
4 pm
5.6.2024 –
Temple
at
Buckfield
4 pm
5.6.2024 –
Edward Little
at
Brunswick
4 pm
5.6.2024 –
Messalonskee
at
Brewer
4:30 pm
5.6.2024 –
Gray-New Gloucester
at
Dirigo
4 pm
5.6.2024 –
Mount Desert Island
at
Ellsworth
4:30 pm
5.6.2024 –
Lincoln Academy
at
Freeport
4:30 pm
5.6.2024 –
Sacopee Valley
at
Fryeburg Academy
4 pm
5.6.2024 –
Maine Central Institute
at
Hall-Dale
4 pm
5.6.2024 –
Camden Hills
at
Hampden Academy
4:15 pm
5.6.2024 –
Calais
at
Jonesport-Beals
2 pm
5.6.2024 –
Calais
at
Jonesport-Beals
4 pm
5.6.2024 –
Lake Region
at
Greely
4:30 pm
5.6.2024 –
Cony
at
Gardiner
4 pm
5.6.2024 –
Forest Hills
at
Valley
4 pm
5.6.2024 –
Belfast
at
Winslow
4 pm
5.6.2024 –
Nokomis
at
Waterville
4 pm
5.6.2024 –
Narraguagus
at
Sumner
4:30 pm
5.6.2024 –
Oxford Hills
at
Skowhegan
7 pm
5.6.2024 –
Shead
at
Woodland
4 pm
5.6.2024 –
York
at
Yarmouth
5 pm
5.6.2024 –
Penquis Valley
at
Penobscot Valley
4 pm
5.6.2024 –
Stearns
at
Bangor Christian
4:30 pm
5.6.2024 –
Old Town
at
Hermon
4:30 pm
5.6.2024 –
Dexter
at
Central
4 pm
5.6.2024 –
Telstar
at
Boothbay/Wiscasset
4 pm
5.7.2024 –
Windham
at
Noble
4:30 pm
5.7.2024 –
Cheverus
at
Marshwood
4:30 pm
5.7.2024 –
Falmouth
at
Massabesic
4:30 pm
5.7.2024 –
Portland
at
Sanford
4:30 pm
5.7.2024 –
Gorham
at
Bonny Eagle
4 pm
5.7.2024 –
Fort Kent
at
Wisdom
4 pm
5.7.2024 –
Deering
at
Scarborough
4:30 pm
5.7.2024 –
Thornton Academy
at
South Portland
4:30 pm
5.7.2024 –
Biddeford
at
Westbrook
4:30 pm
5.8.2024 –
Mount View
at
Saint Dominic
4 pm
5.8.2024 –
Gardiner
at
Medomak Valley
4 pm
5.8.2024 –
Calais
at
Mattanawcook Academy
4:30 pm
5.8.2024 –
Telstar
at
Mount Abram
4 pm
5.8.2024 –
Boothbay Region
at
Monmouth Academy
4 pm
5.8.2024 –
Schenck
at
Lee Academy
4 pm
5.8.2024 –
Morse
at
Leavitt
4 pm
5.8.2024 –
Oxford Hills
at
Lewiston
4 pm
5.8.2024 –
Dirigo
at
Lisbon
4 pm
5.8.2024 –
Hall-Dale
at
Maranacook
4 pm
5.8.2024 –
Madison
at
Mountain Valley
4 pm
5.8.2024 –
Gray-New Gloucester
at
Poland Regional
4 pm
5.8.2024 –
Stearns
at
Piscataquis
4:30 pm
5.8.2024 –
Buckfield
at
Old Orchard Beach
4 pm
5.8.2024 –
Mount Ararat
at
Brunswick
3:30 pm
5.8.2024 –
Madawaska
at
Ashland
4 pm
5.8.2024 –
Skowhegan
at
Bangor
4:30 pm
5.8.2024 –
Lincoln Academy
at
Belfast
4 pm
5.8.2024 –
Brewer
at
Camden Hills
4:30 pm
5.8.2024 –
Temple
at
Carrabec
2 pm
5.8.2024 –
Temple
at
Carrabec
4 pm
5.8.2024 –
Nokomis
at
Cony
3:30 pm
5.8.2024 –
Mount Blue
at
Edward Little
4 pm
5.8.2024 –
Mount Desert Island
at
John Bapst
4:30 pm
5.8.2024 –
Yarmouth
at
Freeport
4:30 pm
5.8.2024 –
Dexter
at
Foxcroft Academy
4:30 pm
5.8.2024 –
York
at
Greely
5 pm
5.8.2024 –
Cape Elizabeth
at
Lake Region
4 pm
5.8.2024 –
Maine Central Institute
at
Winthrop
4 pm
5.8.2024 –
Lawrence
at
Waterville
4 pm
5.8.2024 –
G. Stevens/D. Isle-Stonington
at
Washington Academy
4:30 pm
5.8.2024 –
Wells
at
Traip Academy
4 pm
5.8.2024 –
Hodgdon
at
Wisdom
4 pm
5.8.2024 –
Narraguagus
at
Woodland
4 pm
5.8.2024 –
Ellsworth
at
Hermon
4:30 pm
5.8.2024 –
Winslow
at
Oceanside
4 pm
5.8.2024 –
Oak Hill
at
Spruce Mountain
4 pm
5.8.2024 –
Katahdin
at
Fort Fairfield
4:30 pm
5.8.2024 –
Sumner
at
Machias
4 pm
5.8.2024 –
Orono
at
Houlton
4:30 pm
5.9.2024 –
Carrabec
at
Richmond
4 pm
5.9.2024 –
Deering
at
Falmouth
4 pm
5.9.2024 –
Noble
at
Gorham
4:30 pm
5.9.2024 –
Sanford
at
Cheverus
4:30 pm
5.9.2024 –
South Portland
at
Biddeford
4:30 pm
5.9.2024 –
Scarborough
at
Bonny Eagle
4 pm
5.9.2024 –
Caribou
at
Houlton
4:30 pm
5.9.2024 –
Marshwood
at
Thornton Academy
4:30 pm
5.9.2024 –
Massabesic
at
Westbrook
4:30 pm
5.9.2024 –
Kennebunk
at
Windham
4:30 pm
5.10.2024 –
Sacopee Valley
at
Saint Dominic
4 pm
5.10.2024 –
Bangor
at
Old Town
4:30 pm
5.10.2024 –
Hampden Academy
at
Oxford Hills
4 pm
5.10.2024 –
Penobscot Valley
at
Penquis Valley
4:30 pm
5.10.2024 –
G. Stevens/D. Isle-Stonington
at
Orono
4:30 pm
5.10.2024 –
Bucksport
at
Mount Desert Island
4:30 pm
5.10.2024 –
Sanford
at
Noble
4 pm
5.10.2024 –
Monmouth Academy
at
Madison
4 pm
5.10.2024 –
Camden Hills
at
Lewiston
6:30 pm
5.10.2024 –
Central
at
Lee Academy
4 pm
5.10.2024 –
Leavitt
at
Morse
4 am
5.10.2024 –
Dirigo
at
Mount Abram
4 pm
5.10.2024 –
Mount Ararat
at
Messalonskee
4:15 pm
5.10.2024 –
Falmouth
at
Marshwood
4:30 pm
5.10.2024 –
Mount View
at
Boothbay Region
tbd
5.10.2024 –
Shead
at
Calais
4 pm
5.10.2024 –
Cheverus
at
Gorham
4:30 pm
5.10.2024 –
Greely
at
Fryeburg Academy
4 pm
5.10.2024 –
Hermon
at
John Bapst
5 pm
5.10.2024 –
Woodland
at
Jonesport-Beals
4 pm
5.10.2024 –
Mountain Valley
at
Hall-Dale
4 pm
5.10.2024 –
Lincoln Academy
at
Erskine Academy
4 pm
5.10.2024 –
Piscataquis
at
Dexter
4:30 pm
5.10.2024 –
Wells
at
Freeport
4:30 pm
5.10.2024 –
Skowhegan
at
Lawrence
3:30 pm
5.10.2024 –
Gray-New Gloucester
at
Lake Region
4 pm
5.10.2024 –
Vinalhaven
at
Valley
1 pm
5.10.2024 –
Vinalhaven
at
Valley
3 pm
5.10.2024 –
Mattanawcook Academy
at
Stearns
4:30 pm
5.10.2024 –
Searsport
at
Sumner
4:30 pm
5.10.2024 –
Southern Aroostook
at
Fort Fairfield
4 pm
5.10.2024 –
Madawaska
at
Wisdom
4 pm
5.10.2024 –
Poland Regional
at
York
4 pm
5.10.2024 –
Cape Elizabeth
at
Yarmouth
4:30 pm
5.10.2024 –
Traip Academy
at
NYA/Waynflete
4 pm
5.11.2024 –
Mountain Valley
at
Mount Abram
4 pm
5.11.2024 –
Brewer
at
Mount Blue
1 pm
5.11.2024 –
Ellsworth
at
Presque Isle
2 pm
5.11.2024 –
Ellsworth
at
Presque Isle
12 PM
5.11.2024 –
Massabesic
at
Kennebunk
10 pm
5.11.2024 –
Nokomis
at
Dirigo
4 pm
5.11.2024 –
Spruce Mountain
at
Fryeburg Academy
11 am
5.11.2024 –
John Bapst
at
Caribou
2 pm
5.11.2024 –
John Bapst
at
Caribou
12 PM
5.11.2024 –
Forest Hills
at
Buckfield
1 pm
5.11.2024 –
Forest Hills
at
Buckfield
11 am
5.11.2024 –
Oak Hill
at
NYA/Waynflete
9 am
5.11.2024 –
Central Aroostook
at
Madawaska
12 PM
5.11.2024 –
Bonny Eagle
at
South Portland
11 am
5.11.2024 –
Westbrook
at
Scarborough
11 am
5.11.2024 –
Foxcroft Academy
at
Washington Academy
12 PM
5.11.2024 –
Telstar
at
Traip Academy
4 pm
5.11.2024 –
Thornton Academy
at
Windham
10 am
5.13.2024 –
Valley
at
Richmond
4 pm
5.13.2024 –
Morse
at
Mount Ararat
4:15 pm
5.13.2024 –
Bucksport
at
Mount View
4 pm
5.13.2024 –
Calais
at
Narraguagus
4 pm
5.13.2024 –
Hall-Dale
at
Oak Hill
4 pm
5.13.2024 –
Penobscot Valley
at
Piscataquis
4:30 pm
5.13.2024 –
Lake Region
at
Poland Regional
4 pm
5.13.2024 –
Biddeford
at
Portland
4:30 pm
5.13.2024 –
Foxcroft Academy
at
Orono
4:30 pm
5.13.2024 –
Brunswick
at
Messalonskee
4:15 pm
5.13.2024 –
Waterville
at
Leavitt
4 pm
5.13.2024 –
G. Stevens/D. Isle-Stonington
at
Lee Academy
4:30 pm
5.13.2024 –
Medomak Valley
at
Lincoln Academy
4 pm
5.13.2024 –
Mount Abram
at
Lisbon
4 pm
5.13.2024 –
Monmouth Academy
at
Maranacook
4 pm
5.13.2024 –
Central
at
Maine Central Institute
4 pm
5.13.2024 –
Oceanside
at
Belfast
4 pm
5.13.2024 –
Oxford Hills
at
Bangor
4:30 pm
5.13.2024 –
Mount Blue
at
Camden Hills
4:30 pm
5.13.2024 –
Washburn
at
Central Aroostook
4 pm
5.13.2024 –
Cape Elizabeth
at
Greely
5 pm
5.13.2024 –
Edward Little
at
Hampden Academy
4 pm
5.13.2024 –
Searsport
at
Dexter
4:30 pm
5.13.2024 –
Spruce Mountain
at
Dirigo
4 pm
5.13.2024 –
Fort Fairfield
at
Fort Kent
4 pm
5.13.2024 –
Gardiner
at
Lawrence
4 pm
5.13.2024 –
Cony
at
Winslow
4 pm
5.13.2024 –
Old Orchard Beach
at
Traip Academy
4 pm
5.13.2024 –
Stearns
at
Schenck
4:30 pm
5.13.2024 –
Hodgdon
at
Madawaska
4 pm
5.13.2024 –
Saint Dominic
at
NYA/Waynflete
4 pm
5.13.2024 –
Buckfield
at
Temple
4 pm
5.13.2024 –
Fryeburg Academy
at
York
4:30 pm
5.13.2024 –
Bangor Christian
at
Woodland
4 pm
5.13.2024 –
Ashland
at
Southern Aroostook
4 pm
5.13.2024 –
Winthrop
at
Boothbay/Wiscasset
4 pm
5.14.2024 –
Windham
at
Massabesic
4:30 pm
5.14.2024 –
Mount Desert Island
at
Old Town
4:30 pm
5.14.2024 –
Falmouth
at
Portland
7 pm
5.14.2024 –
Kennebunk
at
Sanford
4:30 pm
5.14.2024 –
Foxcroft Academy
at
Ellsworth
4:30 pm
5.14.2024 –
Forest Hills
at
Carrabec
2 pm
5.14.2024 –
Forest Hills
at
Carrabec
4 pm
5.14.2024 –
Gorham
at
Deering
4 pm
5.14.2024 –
Noble
at
Bonny Eagle
4 pm
5.14.2024 –
Biddeford
at
Scarborough
4:30 pm
5.14.2024 –
Marshwood
at
South Portland
4:30 pm
5.14.2024 –
Cheverus
at
Thornton Academy
4:30 pm
5.15.2024 –
Lisbon
at
Sacopee Valley
4 pm
5.15.2024 –
Traip Academy
at
Saint Dominic
4 pm
5.15.2024 –
Buckfield
at
Richmond
4 pm
5.15.2024 –
Mount Ararat
at
Oxford Hills
4 pm
5.15.2024 –
NYA/Waynflete
at
Old Orchard Beach
4 pm
5.15.2024 –
Winthrop
at
Oak Hill
4 pm
5.15.2024 –
Belfast
at
Nokomis
4 pm
5.15.2024 –
Lewiston
at
Mount Blue
4:30 pm
5.15.2024 –
Central
at
Mattanawcook Academy
4 pm
5.15.2024 –
Erskine Academy
at
Lincoln Academy
4 pm
5.15.2024 –
Hall-Dale
at
Madison
4 pm
5.15.2024 –
Messalonskee
at
Bangor
7 pm
5.15.2024 –
Camden Hills
at
Brunswick
4 pm
5.15.2024 –
Fort Fairfield
at
Central Aroostook
4 pm
5.15.2024 –
Poland Regional
at
Cape Elizabeth
4 pm
5.15.2024 –
Houlton
at
Calais
4:30 pm
5.15.2024 –
Sumner
at
Bucksport
4:30 pm
5.15.2024 –
Brewer
at
Edward Little
4 pm
5.15.2024 –
Monmouth Academy
at
Dirigo
4 pm
5.15.2024 –
Freeport
at
Fryeburg Academy
4 pm
5.15.2024 –
Wisdom
at
Katahdin
5 pm
5.15.2024 –
Morse
at
Gardiner
4 pm
5.15.2024 –
York
at
Gray-New Gloucester
5 pm
5.15.2024 –
Cony
at
Waterville
3:30 pm
5.15.2024 –
Lake Region
at
Wells
4 pm
5.15.2024 –
Hampden Academy
at
Skowhegan
4:30 pm
5.15.2024 –
Searsport
at
Stearns
4:30 pm
5.15.2024 –
Spruce Mountain
at
Telstar
4 pm
5.15.2024 –
Lee Academy
at
Schenck
4:30 pm
5.15.2024 –
Katahdin
at
Wisdom
3 pm
5.15.2024 –
Greely
at
Yarmouth
5 pm
5.15.2024 –
Maranacook
at
Boothbay/Wiscasset
4 pm
5.15.2024 –
Lawrence
at
Oceanside
4 pm
5.15.2024 –
Ashland
at
Hodgdon
4 pm
5.15.2024 –
Washburn
at
Madawaska
4 pm
5.15.2024 –
Orono
at
G. Stevens/D. Isle-Stonington
4:30 pm
Copyright © 2002 - 2024 PHD Consulting Inc.
All rights reserved.
Our Disclaimer.
Site Map