2018-2019 Schedules Ice Hockey Games for 12/10/2018—12/30/2018
All Games for All Schools for 12/10/2018—12/30/2018
 
Ice Hockey
12.10.2018 – Massabesic/Old Orchard at Brunswick 07:00 PM
12.10.2018 – Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka at John Bapst 06:30 PM
12.10.2018 – Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland at Maranacook/Winthrop/Madison 07:20 PM
12.11.2018 – Windham/Westbrook at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 07:00 PM
12.12.2018 – Portland/Deering at Edward Little 05:40 PM
12.12.2018 – Thornton Academy at Saint Dominic 07:50 PM
12.12.2018 – Yarmouth at Brunswick 06:30 PM
12.12.2018 – Bangor at Brewer 06:00 PM
12.12.2018 – Gorham at Kennebunk/Wells 07:30 PM
12.12.2018 – John Bapst at Waterville/Winslow 07:30 PM
12.12.2018 – Cony/Monmouth/Hall-Dale at Lewiston 08:00 PM
12.13.2018 – Maranacook/Winthrop/Madison at Gardiner 08:40 PM
12.13.2018 – Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland at Cape Elizabeth 08:00 PM
12.13.2018 – Fryeburg/Lakes Region at Cheverus 06:00 PM
12.13.2018 – York at SPortland/Freeport/Waynflete 04:00 PM
12.13.2018 – Lawrence/Skowhegan/MCI at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 05:15 PM
12.14.2018 – Greely at Kennebunk/Wells 07:30 PM
12.14.2018 – Presque Isle at Hampden Academy 05:20 PM
12.15.2018 – Presque Isle at Brewer 11:00 AM
12.15.2018 – Lewiston at Cheverus 08:00 PM
12.15.2018 – Bangor at Saint Dominic 06:30 PM
12.15.2018 – Biddeford at Edward Little 04:20 PM
12.15.2018 – Brunswick at Cony/Monmouth/Hall-Dale 05:30 PM
12.15.2018 – Camden Hills at Gardiner 07:40 PM
12.15.2018 – Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka at Old Town/Orono 02:00 PM
12.15.2018 – Portland/Deering at SPortland/Freeport/Waynflete 08:00 PM
12.15.2018 – Fryeburg/Lakes Region at Massabesic/Old Orchard 04:20 PM
12.15.2018 – Gorham at Marshwood/Traip/Sanford/Noble 12:45 PM
12.15.2018 – Yarmouth at York 10:45 AM
12.15.2018 – Scarborough at Falmouth 07:10 PM
12.15.2018 – Waterville/Winslow at Messalonskee 07:30 PM
12.17.2018 – Cony/Monmouth/Hall-Dale at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 07:00 PM
12.18.2018 – Portland/Deering at Marshwood/Traip/Sanford/Noble 05:00 PM
12.18.2018 – Greely at Yarmouth 04:50 PM
12.19.2018 – Hampden Academy at Bangor 06:30 PM
12.19.2018 – Scarborough at Edward Little 05:40 PM
12.19.2018 – John Bapst at Camden Hills 07:00 PM
12.19.2018 – Gardiner at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 06:30 PM
12.19.2018 – Brewer at Waterville/Winslow 05:00 PM
12.19.2018 – Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka at Presque Isle 05:00 PM
12.19.2018 – Thornton Academy at Lewiston 06:00 PM
12.19.2018 – Cony/Monmouth/Hall-Dale at Windham/Westbrook 08:30 PM
12.20.2018 – Massabesic/Old Orchard at SPortland/Freeport/Waynflete 06:00 PM
12.20.2018 – Marshwood/Traip/Sanford/Noble at York 05:00 PM
12.20.2018 – Kennebunk/Wells at Cape Elizabeth 04:00 PM
12.20.2018 – Biddeford at Cheverus 08:00 PM
12.21.2018 – Falmouth at Bangor 06:30 PM
12.22.2018 – Cape Elizabeth at Greely 07:50 PM
12.22.2018 – Brunswick at Mt. Ararat/Lisbon/Morse 04:15 PM
12.22.2018 – Biddeford at Fryeburg/Lakes Region 04:00 PM
12.22.2018 – Lewiston at Saint Dominic 08:10 PM
12.22.2018 – Hampden Academy at Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka 01:00 PM
12.22.2018 – Gardiner at Cony/Monmouth/Hall-Dale 07:10 PM
12.22.2018 – SPortland/Freeport/Waynflete at Thornton Academy 07:30 PM
12.22.2018 – Lawrence/Skowhegan/MCI at Windham/Westbrook 04:20 PM
12.22.2018 – Maranacook/Winthrop/Madison at Kennebunk/Wells 01:00 PM
12.22.2018 – Marshwood/Traip/Sanford/Noble at Scarborough 06:20 PM
12.22.2018 – Massabesic/Old Orchard at Gorham 08:20 PM
12.22.2018 – York at Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland 04:20 PM
12.22.2018 – Yarmouth at Camden Hills 06:00 PM
12.22.2018 – Waterville/Winslow at Old Town/Orono 02:00 PM
12.26.2018 – Edward Little at Saint Dominic TBD
12.26.2018 – John Bapst at Lawrence/Skowhegan/MCI 07:30 PM
12.26.2018 – Camden Hills at Hampden Academy 06:10 PM
12.27.2018 – Messalonskee at Old Town/Orono 01:00 PM
12.27.2018 – Scarborough at Massabesic/Old Orchard 12:00 PM
12.27.2018 – Windham/Westbrook at Gorham 10:00 AM
12.27.2018 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Cony/Monmouth/Hall-Dale 01:50 PM
12.27.2018 – Waterville/Winslow at Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka 06:00 PM
12.28.2018 – Waterville/Winslow at Presque Isle 02:00 PM
12.28.2018 – Houlton/Hodgdon/SAroostook/Ka at Maranacook/Winthrop/Madison 06:00 PM
12.28.2018 – John Bapst at Brewer 05:00 PM
12.29.2018 – Presque Isle at Maranacook/Winthrop/Madison 01:00 PM
12.29.2018 – Camden Hills at Messalonskee 04:30 PM
12.29.2018 – Cape Elizabeth at Biddeford 07:30 PM
12.29.2018 – Cheverus at Portland/Deering 07:40 PM
12.29.2018 – Falmouth at SPortland/Freeport/Waynflete 12:00 PM
12.29.2018 – Gardiner at Kennebunk/Wells 01:00 PM
12.29.2018 – Brunswick at Leavitt/GNG/Oak Hill/Poland 04:20 PM
12.29.2018 – Old Town/Orono at Hampden Academy 01:00 PM
12.29.2018 – Fryeburg/Lakes Region at Lawrence/Skowhegan/MCI 07:00 PM