2016-2017 Schedules Basketball - Girls Games for 12/8/2016—12/28/2016
All Games for All Schools for 12/8/2016—12/28/2016
 
Basketball - Girls
12.9.2016 – Bonny Eagle at Thornton Academy 07:30 PM
12.9.2016 – Boothbay Region at Mountain Valley 07:00 PM
12.9.2016 – Cape Elizabeth at Greely 07:00 PM
12.9.2016 – Cheverus at Noble 06:00 PM
12.9.2016 – Cony at Brewer 06:30 PM
12.9.2016 – Deering at Portland 07:00 PM
12.9.2016 – Dirigo at Madison 07:00 PM
12.9.2016 – Easton at Ashland 05:30 PM
12.9.2016 – Edward Little at Bangor 07:00 PM
12.9.2016 – Erskine Academy at Oceanside 06:30 PM
12.9.2016 – Forest Hills at Vinalhaven 05:00 PM
12.9.2016 – Falmouth at Kennebunk 07:00 PM
12.9.2016 – Foxcroft Academy at Ellsworth 07:00 PM
12.9.2016 – Gardiner at Medomak Valley 06:30 PM
12.9.2016 – Gorham at Westbrook 06:00 PM
12.9.2016 – Gray-New Gloucester at Yarmouth 05:30 PM
12.9.2016 – Greenville at Penquis Valley 07:00 PM
12.9.2016 – Jonesport-Beals at Narraguagus 06:30 PM
12.9.2016 – Katahdin at Penobscot Valley 06:30 PM
12.9.2016 – Kents Hill at Hebron Academy 03:30 PM
12.9.2016 – Lisbon at Hall-Dale 06:30 PM
12.9.2016 – Maine Central Institute at Spruce Mountain 06:30 PM
12.9.2016 – Maranacook at Lincoln Academy 05:00 PM
12.9.2016 – Marshwood at Biddeford 06:00 PM
12.9.2016 – McAuley at South Portland 06:00 PM
12.9.2016 – Messalonskee at Lawrence 06:30 PM
12.9.2016 – Monmouth Academy at Carrabec 07:00 PM
12.9.2016 – Morse at Brunswick 05:00 PM
12.9.2016 – Mount Abram at Wiscasset 07:00 PM
12.9.2016 – Mount Ararat at Leavitt 06:30 PM
12.9.2016 – Mount Blue at Nokomis 06:30 PM
12.9.2016 – Old Orchard Beach at North Yarmouth Academy 05:30 PM
12.9.2016 – Old Town at Mount Desert Island 07:00 PM
12.9.2016 – Poland Regional at Freeport 07:00 PM
12.9.2016 – Rangeley at Richmond 05:00 PM
12.9.2016 – Schenck at Piscataquis 07:00 PM
12.9.2016 – Searsport at Bucksport 05:30 PM
12.9.2016 – Shead at Machias 06:30 PM
12.9.2016 – Skowhegan at Hampden Academy 06:30 PM
12.9.2016 – Stearns at Lee Academy 06:30 PM
12.9.2016 – Sumner at Washington Academy 07:00 PM
12.9.2016 – Traip Academy at Saint Dominic 06:30 PM
12.9.2016 – Valley at Buckfield 05:30 PM
12.9.2016 – Waterville at Camden Hills 07:00 PM
12.9.2016 – Wells at Lake Region 06:30 PM
12.9.2016 – Windham at Sanford 05:30 PM
12.9.2016 – Winslow at Mount View 07:00 PM
12.9.2016 – Winthrop at Oak Hill 07:00 PM
12.9.2016 – York at Fryeburg Academy 06:30 PM
12.9.2016 – George Stevens at Deer Isle-Stonington 07:00 PM
12.9.2016 – Central at Mattanawcook Academy 07:00 PM
12.9.2016 – Southern Aroostook at Fort Fairfield 06:30 PM
12.9.2016 – Washburn at Van Buren 05:30 PM
12.9.2016 – Limestone at Madawaska 05:30 PM
12.9.2016 – Greater Portland at Highview Christian 07:00 PM
12.9.2016 – Hyde at Islesboro 05:00 PM
12.10.2016 – Kents Hill at Gould Academy 05:00 PM
12.10.2016 – John Bapst at Caribou 01:30 PM
12.10.2016 – Greenville at Machias 01:00 PM
12.10.2016 – Forest Hills at Vinalhaven 08:30 AM
12.10.2016 – East Grand at Limestone 03:30 PM
12.10.2016 – Dexter at Bangor Christian 01:00 PM
12.10.2016 – Madawaska at Hodgdon 01:00 PM
12.10.2016 – Hermon at Presque Isle 03:00 PM
12.10.2016 – Seacoast Christian at Temple 03:00 PM
12.10.2016 – Sacopee Valley at Waynflete 02:00 PM
12.10.2016 – Orono at Houlton 01:30 PM
12.10.2016 – Oxford Hills at Lewiston 07:00 PM
12.12.2016 – East Grand at Ashland 06:30 PM
12.12.2016 – Easton at Southern Aroostook 06:00 PM
12.12.2016 – Central Aroostook at Madawaska 07:00 PM
12.12.2016 – Calais at Washington Academy 07:00 PM
12.12.2016 – Buckfield at Pine Tree Academy 04:30 PM
12.12.2016 – Greely at York 07:00 PM
12.12.2016 – Mattanawcook Academy at Old Town 07:00 PM
12.12.2016 – Madison at Boothbay Region 07:00 PM
12.12.2016 – Penquis Valley at Dexter 07:00 PM
12.12.2016 – Piscataquis at George Stevens 07:00 PM
12.12.2016 – North Yarmouth Academy at Hyde 05:30 PM
12.12.2016 – Searsport at Deer Isle-Stonington 06:30 PM
12.12.2016 – Schenck at Lee Academy 06:30 PM
12.12.2016 – Wisdom at Van Buren 05:30 PM
12.12.2016 – Woodland at Narraguagus 06:30 PM
12.12.2016 – Sumner at Bucksport 07:00 PM
12.12.2016 – Penobscot Valley at Stearns 07:00 PM
12.13.2016 – Maranacook at Belfast 06:30 PM
12.13.2016 – Massabesic at McAuley 06:00 PM
12.13.2016 – Medomak Valley at Erskine Academy 06:30 PM
12.13.2016 – Mount Blue at Gardiner 06:30 PM
12.13.2016 – Mountain Valley at Winthrop 07:00 PM
12.13.2016 – Hampden Academy at Messalonskee 06:30 PM
12.13.2016 – Fryeburg Academy at Poland Regional 06:30 PM
12.13.2016 – Forest Hills at Valley 05:30 PM
12.13.2016 – Edward Little at Oxford Hills 07:00 PM
12.13.2016 – Ellsworth at Central 07:00 PM
12.13.2016 – Katahdin at Bangor Christian 05:00 PM
12.13.2016 – Kennebunk at Gray-New Gloucester 06:00 PM
12.13.2016 – Foxcroft Academy at John Bapst 07:00 PM
12.13.2016 – Leavitt at Morse 06:30 PM
12.13.2016 – Lewiston at Bangor 07:00 PM
12.13.2016 – Brunswick at Mount Ararat 05:00 PM
12.13.2016 – Camden Hills at Cony 06:30 PM
12.13.2016 – Cape Elizabeth at Falmouth 07:00 PM
12.13.2016 – Caribou at Fort Kent 07:00 PM
12.13.2016 – Brewer at Skowhegan 07:00 PM
12.13.2016 – Carrabec at Lisbon 07:00 PM
12.13.2016 – Dirigo at Hall-Dale 05:00 PM
12.13.2016 – Machias at Jonesport-Beals 06:00 PM
12.13.2016 – Houlton at Presque Isle 07:00 PM
12.13.2016 – Washburn at Hodgdon 07:00 PM
12.13.2016 – Greater Portland at Seacoast Christian 05:30 PM
12.13.2016 – Fort Fairfield at Easton 07:00 PM
12.13.2016 – Oceanside at Waterville 06:30 PM
12.13.2016 – Spruce Mountain at Lincoln Academy 06:30 PM
12.13.2016 – Temple at Highview Christian 06:30 PM
12.13.2016 – South Portland at Deering 06:00 PM
12.13.2016 – Thornton Academy at Marshwood 07:15 PM
12.13.2016 – Waynflete at Freeport 07:00 PM
12.13.2016 – Traip Academy at Sacopee Valley 05:00 PM
12.13.2016 – Winslow at Maine Central Institute 06:30 PM
12.13.2016 – Yarmouth at Lake Region 05:30 PM
12.13.2016 – Wiscasset at Monmouth Academy 07:00 PM
12.13.2016 – Windham at Noble 06:00 PM
12.13.2016 – Westbrook at Bonny Eagle 06:00 PM
12.13.2016 – Wells at Saint Dominic 06:00 PM
12.13.2016 – Sanford at Biddeford 06:00 PM
12.13.2016 – Portland at Cheverus 07:00 PM
12.13.2016 – Nokomis at Lawrence 07:00 PM
12.13.2016 – Old Orchard Beach at Richmond 05:30 PM
12.13.2016 – Orono at Hermon 07:00 PM
12.14.2016 – Hebron Academy at Pine Tree Academy 03:30 PM
12.14.2016 – Seacoast Christian at Buckfield 04:30 PM
12.14.2016 – Washington Academy at Mount Desert Island 07:00 PM
12.14.2016 – Limestone at Van Buren 05:30 PM
12.14.2016 – Washburn at Southern Aroostook 05:00 PM
12.14.2016 – Madawaska at Ashland 05:30 PM
12.15.2016 – Highview Christian at Woodland 05:00 PM
12.15.2016 – Jonesport-Beals at Shead 06:30 PM
12.15.2016 – Lee Academy at Mattanawcook Academy 07:00 PM
12.15.2016 – Lewiston at Windham 06:00 PM
12.15.2016 – Leavitt at Fryeburg Academy 06:30 PM
12.15.2016 – Lawrence at Brewer 06:30 PM
12.15.2016 – Lake Region at Lincoln Academy 06:30 PM
12.15.2016 – Fort Kent at Fort Fairfield 07:00 PM
12.15.2016 – Freeport at Spruce Mountain 06:30 PM
12.15.2016 – Gardiner at Cony 05:00 PM
12.15.2016 – Gray-New Gloucester at Sacopee Valley 06:00 PM
12.15.2016 – Hampden Academy at Mount Blue 05:30 PM
12.15.2016 – Hall-Dale at Boothbay Region 07:00 PM
12.15.2016 – Dexter at Schenck 07:00 PM
12.15.2016 – Dirigo at Winthrop 07:00 PM
12.15.2016 – Carrabec at Wiscasset 07:00 PM
12.15.2016 – Deering at Edward Little 07:00 PM
12.15.2016 – Deer Isle-Stonington at Sumner 05:00 PM
12.15.2016 – Brunswick at Greely 06:30 PM
12.15.2016 – Bonny Eagle at McAuley 07:00 PM
12.15.2016 – Biddeford at Falmouth 06:00 PM
12.15.2016 – Belfast at Mount View 06:30 PM
12.15.2016 – Bucksport at John Bapst 07:00 PM
12.15.2016 – Narraguagus at George Stevens 07:00 PM
12.15.2016 – Mountain Valley at Monmouth Academy 07:00 PM
12.15.2016 – Medomak Valley at Messalonskee 06:30 PM
12.15.2016 – Morse at Cape Elizabeth 07:00 PM
12.15.2016 – Maine Central Institute at Nokomis 06:30 PM
12.15.2016 – Madison at Mount Abram 07:00 PM
12.15.2016 – Machias at Calais 06:30 PM
12.15.2016 – Bangor Christian at Penobscot Valley 05:00 PM
12.15.2016 – Hyde at Kents Hill 04:00 PM
12.15.2016 – Westbrook at Mount Ararat 06:30 PM
12.15.2016 – Winslow at Waterville 05:00 PM
12.15.2016 – Yarmouth at Waynflete 05:30 PM
12.15.2016 – York at Marshwood 07:00 PM
12.15.2016 – South Portland at Gorham 07:00 PM
12.15.2016 – Traip Academy at North Yarmouth Academy 05:30 PM
12.15.2016 – Thornton Academy at Massabesic 06:00 PM
12.15.2016 – Stearns at Searsport 06:30 PM
12.15.2016 – Skowhegan at Erskine Academy 06:30 PM
12.15.2016 – Scarborough at Sanford 07:00 PM
12.15.2016 – Portland at Oxford Hills 07:00 PM
12.15.2016 – Richmond at Hebron Academy 06:00 PM
12.15.2016 – Penquis Valley at Katahdin 06:30 PM
12.15.2016 – Piscataquis at Greenville 05:30 PM
12.15.2016 – Poland Regional at Maranacook 06:30 PM
12.15.2016 – Old Town at Foxcroft Academy 07:00 PM
12.15.2016 – Noble at Kennebunk 06:30 PM
12.15.2016 – Oak Hill at Lisbon 07:00 PM
12.16.2016 – Mount Desert Island at Hermon 07:00 PM
12.16.2016 – Ashland at Easton 05:30 PM
12.16.2016 – Old Orchard Beach at Wells 07:00 PM
12.16.2016 – Richmond at Buckfield 05:30 PM
12.16.2016 – Vinalhaven at Valley 05:30 PM
12.16.2016 – Wisdom at Washburn 05:30 PM
12.17.2016 – Biddeford at Thornton Academy 05:30 PM
12.17.2016 – Bonny Eagle at Portland 01:00 PM
12.17.2016 – Boothbay Region at Dirigo 02:30 PM
12.17.2016 – Brunswick at Edward Little 07:00 PM
12.17.2016 – Cheverus at Bangor 02:00 PM
12.17.2016 – Dexter at Piscataquis 07:00 PM
12.17.2016 – East Grand at Van Buren 01:30 PM
12.17.2016 – Gray-New Gloucester at Poland Regional 06:00 PM
12.17.2016 – Fryeburg Academy at Cape Elizabeth 07:00 PM
12.17.2016 – Foxcroft Academy at Caribou 01:30 PM
12.17.2016 – Erskine Academy at Winslow 01:00 PM
12.17.2016 – Lawrence at Mount Blue 04:00 PM
12.17.2016 – Lincoln Academy at Belfast 01:00 PM
12.17.2016 – John Bapst at Orono 02:30 PM
12.17.2016 – Highview Christian at Shead 03:30 PM
12.17.2016 – Mount View at Camden Hills 12:30 PM
12.17.2016 – Mountain Valley at Mount Abram 05:30 PM
12.17.2016 – Mount Ararat at Morse 05:00 PM
12.17.2016 – Narraguagus at Lee Academy 02:30 PM
12.17.2016 – Noble at McAuley 01:00 PM
12.17.2016 – Lisbon at Winthrop 03:30 PM
12.17.2016 – Marshwood at Westbrook 01:00 PM
12.17.2016 – Massabesic at Gorham 01:30 PM
12.17.2016 – Maranacook at Spruce Mountain 06:30 PM
12.17.2016 – Messalonskee at Brewer 05:30 PM
12.17.2016 – Monmouth Academy at Oak Hill 07:00 PM
12.17.2016 – Yarmouth at Greely 05:30 PM
12.17.2016 – Woodland at Jonesport-Beals 02:30 PM
12.17.2016 – York at Falmouth 01:00 PM
12.17.2016 – George Stevens at Ellsworth 07:00 PM
12.17.2016 – Wiscasset at Hall-Dale 02:30 PM
12.17.2016 – Windham at Scarborough 01:00 PM
12.17.2016 – Waynflete at Lake Region 04:00 PM
12.17.2016 – Waterville at Nokomis 01:00 PM
12.17.2016 – Vinalhaven at Valley 09:00 AM
12.17.2016 – Skowhegan at Maine Central Institute 01:00 PM
12.17.2016 – Sanford at Deering 01:00 PM
12.17.2016 – Saint Dominic at Sacopee Valley 02:00 PM
12.17.2016 – Rangeley at Greater Portland 11:00 AM
12.17.2016 – Old Town at Presque Isle 12:00 PM
12.17.2016 – Oxford Hills at Leavitt 06:30 PM
12.17.2016 – Oceanside at Medomak Valley 06:30 PM
12.17.2016 – Machias at Deer Isle-Stonington 01:00 PM
12.17.2016 – Penobscot Valley at Penquis Valley 02:30 PM
12.17.2016 – Central at Houlton 04:30 PM
12.17.2016 – Hodgdon at Fort Kent 03:00 PM
12.17.2016 – Limestone at Washburn 05:30 PM
12.19.2016 – Narraguagus at Washington Academy 07:00 PM
12.19.2016 – Lake Region at Traip Academy 06:30 PM
12.19.2016 – Fort Kent at Limestone 07:00 PM
12.19.2016 – Dexter at Central 07:00 PM
12.19.2016 – Greater Portland at Pine Tree Academy 05:00 PM
12.19.2016 – Temple at Islesboro 05:00 PM
12.19.2016 – Penquis Valley at Lee Academy 06:30 PM
12.19.2016 – Schenck at Katahdin 06:30 PM
12.19.2016 – Searsport at Sumner 06:30 PM
12.19.2016 – Stearns at Piscataquis 07:00 PM
12.19.2016 – Van Buren at Central Aroostook 05:30 PM
12.19.2016 – George Stevens at Bucksport 07:00 PM
12.19.2016 – Wisdom at Ashland 05:30 PM
12.20.2016 – Edward Little at Cheverus 06:00 PM
12.20.2016 – Boothbay Region at Lisbon 07:00 PM
12.20.2016 – Buckfield at Forest Hills 05:00 PM
12.20.2016 – Camden Hills at Messalonskee 06:30 PM
12.20.2016 – Cape Elizabeth at Biddeford 06:00 PM
12.20.2016 – Falmouth at Brunswick 06:30 PM
12.20.2016 – Ellsworth at Old Town 07:00 PM
12.20.2016 – Fryeburg Academy at Westbrook 06:30 PM
12.20.2016 – Greely at Gorham 07:00 PM
12.20.2016 – Hampden Academy at Cony 06:30 PM
12.20.2016 – Hall-Dale at Carrabec 07:00 PM
12.20.2016 – Lincoln Academy at Gray-New Gloucester 06:00 PM
12.20.2016 – Highview Christian at Deer Isle-Stonington 05:00 PM
12.20.2016 – John Bapst at Mount Desert Island 07:00 PM
12.20.2016 – Kennebunk at Leavitt 06:30 PM
12.20.2016 – Mount Ararat at York 06:30 PM
12.20.2016 – Mount Blue at Waterville 06:30 PM
12.20.2016 – Mount View at Skowhegan 07:00 PM
12.20.2016 – Massabesic at South Portland 07:00 PM
12.20.2016 – McAuley at Thornton Academy 07:30 PM
12.20.2016 – Marshwood at Morse 06:30 PM
12.20.2016 – Madison at Wiscasset 07:00 PM
12.20.2016 – Maine Central Institute at Erskine Academy 06:30 PM
12.20.2016 – Yarmouth at Maranacook 06:30 PM
12.20.2016 – Winthrop at Monmouth Academy 06:00 PM
12.20.2016 – Bangor Christian at Greenville 05:00 PM
12.20.2016 – Winslow at Belfast 07:00 PM
12.20.2016 – Valley at Rangeley 06:30 PM
12.20.2016 – Waynflete at North Yarmouth Academy 05:30 PM
12.20.2016 – Seacoast Christian at Greater Portland 05:30 PM
12.20.2016 – Scarborough at Noble 06:00 PM
12.20.2016 – Saint Dominic at Richmond 05:30 PM
12.20.2016 – Sanford at Bonny Eagle 07:15 PM
12.20.2016 – Sacopee Valley at Freeport 07:00 PM
12.20.2016 – Oxford Hills at Windham 06:00 PM
12.20.2016 – Poland Regional at Old Orchard Beach 07:00 PM
12.20.2016 – Portland at Lewiston 07:00 PM
12.20.2016 – Oak Hill at Mount Abram 07:00 PM
12.20.2016 – Nokomis at Medomak Valley 06:30 PM
12.20.2016 – Oceanside at Lawrence 06:30 PM
12.20.2016 – Hodgdon at Shead 05:30 PM
12.20.2016 – Machias at Woodland 06:00 PM
12.20.2016 – Houlton at Caribou 07:00 PM
12.20.2016 – Hermon at Foxcroft Academy 07:00 PM
12.21.2016 – Mattanawcook Academy at Washington Academy 05:30 PM
12.21.2016 – Islesboro at Pine Tree Academy 10:00 AM
12.21.2016 – Calais at Schenck 07:00 PM
12.21.2016 – Ashland at Southern Aroostook 06:30 PM
12.21.2016 – Brewer at Gardiner 06:30 PM
12.21.2016 – Easton at Van Buren 05:30 PM
12.21.2016 – Central Aroostook at Limestone 05:30 PM
12.21.2016 – Penobscot Valley at Dexter 07:00 PM
12.21.2016 – Madawaska at Fort Fairfield 05:30 PM
12.21.2016 – Presque Isle at Fort Kent 07:00 PM
12.21.2016 – Stearns at Penquis Valley 07:00 PM
12.21.2016 – Sumner at George Stevens 07:00 PM
12.22.2016 – Cony at Erskine Academy 06:30 PM
12.22.2016 – Deer Isle-Stonington at Bucksport 07:00 PM
12.22.2016 – Carrabec at Madison 06:00 PM
12.22.2016 – Cheverus at Oxford Hills 05:00 PM
12.22.2016 – Edward Little at Portland 07:00 PM
12.22.2016 – Brewer at Nokomis 06:30 PM
12.22.2016 – Belfast at Oceanside 06:30 PM
12.22.2016 – Buckfield at Rangeley 05:00 PM
12.22.2016 – Kennebunk at Massabesic 06:00 PM
12.22.2016 – Lawrence at Hampden Academy 06:30 PM
12.22.2016 – Leavitt at Brunswick 06:30 PM
12.22.2016 – Greely at Morse 06:30 PM
12.22.2016 – Gardiner at Skowhegan 07:00 PM
12.22.2016 – Gorham at Bonny Eagle 07:00 PM
12.22.2016 – Ellsworth at Hermon 07:00 PM
12.22.2016 – Medomak Valley at Camden Hills 07:00 PM
12.22.2016 – Messalonskee at Mount Blue 06:30 PM
12.22.2016 – Monmouth Academy at Boothbay Region 04:00 PM
12.22.2016 – Maine Central Institute at Mount View 06:30 PM
12.22.2016 – Lewiston at Deering 07:00 PM
12.22.2016 – Marshwood at Fryeburg Academy 06:00 PM
12.22.2016 – Mount Ararat at Falmouth 06:00 PM
12.22.2016 – South Portland at Sanford 05:30 PM
12.22.2016 – Thornton Academy at Noble 06:00 PM
12.22.2016 – Traip Academy at Freeport 07:00 PM
12.22.2016 – Vinalhaven at Temple 05:30 PM
12.22.2016 – Winthrop at Mount Abram 07:00 PM
12.22.2016 – Westbrook at Cape Elizabeth 07:00 PM
12.22.2016 – Wells at Lincoln Academy 06:30 PM
12.22.2016 – York at Biddeford 06:00 PM
12.22.2016 – Sacopee Valley at Yarmouth 06:00 PM
12.22.2016 – Saint Dominic at Gray-New Gloucester 06:00 PM
12.22.2016 – Scarborough at McAuley 06:00 PM
12.22.2016 – Searsport at Bangor Christian 05:00 PM
12.22.2016 – Shead at Highview Christian 03:30 PM
12.22.2016 – North Yarmouth Academy at Richmond 05:30 PM
12.22.2016 – Old Orchard Beach at Lake Region 06:30 PM
12.22.2016 – Hodgdon at East Grand 06:30 PM
12.22.2016 – Central at Orono 07:00 PM
12.22.2016 – Houlton at Mattanawcook Academy 07:00 PM
12.22.2016 – Spruce Mountain at Poland Regional 06:30 PM
12.23.2016 – Narraguagus at Sumner 11:00 AM
12.23.2016 – Maranacook at Lake Region 06:30 PM
12.23.2016 – Lisbon at Dirigo 07:00 PM
12.23.2016 – Katahdin at Stearns 07:00 PM
12.23.2016 – Caribou at Old Town 03:30 PM
12.23.2016 – Bangor at Windham 03:00 PM
12.23.2016 – Central Aroostook at Wisdom 05:30 PM
12.23.2016 – Fort Fairfield at Hodgdon 07:00 PM
12.23.2016 – Piscataquis at Penobscot Valley 06:30 PM
12.23.2016 – Presque Isle at John Bapst 06:00 PM
12.23.2016 – Woodland at Calais 06:30 PM
12.23.2016 – Wiscasset at Mountain Valley 07:00 PM
12.23.2016 – Vinalhaven at Temple 08:30 AM
12.23.2016 – Washington Academy at Foxcroft Academy 07:00 PM
12.27.2016 – Deering at Bangor 04:30 PM
12.27.2016 – Dirigo at Monmouth Academy 07:00 PM
12.27.2016 – Katahdin at Hodgdon 07:00 PM
12.27.2016 – Kennebunk at Biddeford 01:00 PM
12.27.2016 – Falmouth at Westbrook 07:00 PM
12.27.2016 – Greenville at Deer Isle-Stonington 02:30 PM
12.27.2016 – Medomak Valley at Brunswick 01:00 PM
12.27.2016 – Mount Abram at Boothbay Region 03:00 PM
12.27.2016 – Mountain Valley at Madison 12:00 PM
12.27.2016 – Mount Desert Island at Mattanawcook Academy 01:30 PM
12.27.2016 – Washington Academy at Hermon 03:00 PM
12.27.2016 – Shead at Fort Fairfield 04:00 PM
12.27.2016 – Rangeley at Forest Hills 09:00 AM
12.27.2016 – Sanford at Portland 12:30 PM
12.27.2016 – Old Town at John Bapst 07:00 PM
12.27.2016 – Oak Hill at Wiscasset 07:00 PM
12.27.2016 – Central at Foxcroft Academy 07:00 PM
12.27.2016 – Bangor Christian at Machias 05:00 PM
12.28.2016 – Lewiston at Cony 03:00 PM
12.28.2016 – East Grand at Woodland 05:00 PM
12.28.2016 – Easton at Madawaska 04:00 PM
12.28.2016 – Brewer at Oceanside 06:00 PM
12.28.2016 – Calais at Sumner 06:30 PM
12.28.2016 – Bucksport at Dexter 07:00 PM
12.28.2016 – Washburn at Central Aroostook 07:00 PM
12.28.2016 – Penquis Valley at Piscataquis 07:00 PM
12.28.2016 – Searsport at Penobscot Valley 06:30 PM
12.28.2016 – Schenck at Stearns 07:00 PM
12.28.2016 – Van Buren at Fort Kent 05:30 PM