2018-2019 Schedules Games for 10/22/2018—10/29/2018
 
Football
10.26.2018 – South Portland at Bonny Eagle 7:00 PM
10.26.2018 – Mount Blue at Lawrence 7:00 PM
10.26.2018 – Noble at Falmouth 7:00 PM
10.26.2018 – Gorham at Marshwood 6:00 PM
10.26.2018 – Brewer at Brunswick 7:00 PM
10.26.2018 – Biddeford at Greely 7:00 PM
10.26.2018 – Mount Ararat at Kennebunk 6:00 PM
10.26.2018 – Oceanside at Hermon 7:00 PM
10.26.2018 – Belfast at Maine Central Institute 7:00 PM
10.26.2018 – York at Cape Elizabeth 7:00 PM
10.26.2018 – Morse at Gardiner 7:00 PM
10.26.2018 – Lake Region at Leavitt 7:00 PM
10.26.2018 – Boothbay Region at Maranacook 7:00 PM
10.26.2018 – Mount View at Mattanawcook/Lee/Penobscot 7:00 PM
10.26.2018 – Winthrop/Monmouth at Spruce Mountain 7:00 PM
10.26.2018 – Carrabec/Madison Co-op at Mountain Valley 7:00 PM
10.26.2018 – Poland Regional at Wells 7:00 PM
10.26.2018 – Deering at Sanford 6:00 PM
10.27.2018 – Lewiston at Edward Little 12:30 PM
10.27.2018 – Bangor at Cheverus 12:30 PM
10.27.2018 – Medomak Valley at Nokomis 1:00 PM
10.27.2018 – Waterville at Winslow 1:00 PM
10.27.2018 – Yarmouth at Fryeburg Academy 1:30 PM
10.27.2018 – Old Orchard Beach at Camden Hills 1:30 PM
10.27.2018 – Washington Academy at Dexter/Piscataquis 1:30 PM
10.27.2018 – Oak Hill at Lisbon/St. Dominic 1:30 PM
 
Soccer - Boys
10.23.2018 – South Portland at Cheverus 3:00 PM
10.23.2018 – Kennebunk at Portland 5:00 PM
10.23.2018 – Marshwood at Falmouth 5:00 PM
10.23.2018 – Scarborough at Gorham 6:00 PM
10.23.2018 – Washington Academy at Gardiner 6:00 PM
10.23.2018 – Brewer at Mount View 3:30 PM
10.23.2018 – Old Town at Presque Isle 3:30 PM
10.23.2018 – Mount Desert Island at Caribou 3:00 PM
10.23.2018 – Gray-New Gloucester at Greely 5:00 PM
10.23.2018 – Lincoln Academy at Cape Elizabeth 5:00 PM
10.23.2018 – Leavitt at Freeport 6:00 PM
10.23.2018 – York at Yarmouth 6:00 PM
10.23.2018 – George Stevens at Orono 3:30 PM
10.23.2018 – Mount Blue at Brunswick 6:00 PM
10.23.2018 – Edward Little at Bangor 7:00 PM
10.23.2018 – Hampden Academy at Mount Ararat 2:00 PM
10.23.2018 – Oxford Hills at Lewiston 4:00 PM
10.23.2018 – Lincoln Academy at Cape Elizabeth TBA
10.23.2018 – Lee Academy at Sumner TBA
10.23.2018 – Central at Houlton TBA
10.23.2018 – Monmouth Academy at Mount Abram TBA
10.23.2018 – Winthrop at Maranacook TBA
10.23.2018 – Traip Academy at Hall-Dale TBA
10.23.2018 – Richmond at Buckfield TBA
10.23.2018 – Islesboro at Temple TBA
10.23.2018 – Dexter at Fort Kent 3:30 PM
10.23.2018 – Sacopee Valley at Waynflete 3:15 PM
10.23.2018 – Fort Fairfield at Woodland 3:15 PM
10.23.2018 – Bangor Christian at Madawaska 3:15 PM
10.23.2018 – Schenck/Stearns at Penobscot Valley 3:15 PM
10.23.2018 – Searsport at Greenville 3:00 PM
10.23.2018 – Richmond at Buckfield 3:00 PM
10.23.2018 – Islesboro at Temple 3:00 PM
10.23.2018 – Pine Tree Academy at North Yarmouth Academy 3:30 PM
 
Soccer - Girls
10.23.2018 – Mount Ararat at Bangor 5:00 PM
10.23.2018 – Mount View at Hermon 3:00 PM
10.23.2018 – Rangeley at North Yarmouth Academy 1:30 PM
10.24.2018 – Windham at Bonny Eagle 3:00 PM
10.24.2018 – Falmouth at Cheverus 3:00 PM
10.24.2018 – Marshwood at Gorham 5:00 PM
10.24.2018 – Noble at Scarborough 5:00 PM
10.24.2018 – Mount Abram at Lisbon 3:00 PM
10.24.2018 – Winthrop at Traip Academy 3:00 PM
10.24.2018 – Sacopee Valley at Monmouth Academy 3:00 PM
10.24.2018 – Katahdin at Southern Aroostook 3:00 PM
10.24.2018 – Madawaska at Penobscot Valley 3:00 PM
10.24.2018 – Bangor Christian at Central Aroostook 3:00 PM
10.24.2018 – Carrabec at Medomak Valley 2:30 PM
10.24.2018 – Oceanside at Winslow 3:00 PM
10.24.2018 – Lake Region at York 5:00 PM
10.24.2018 – Freeport at Yarmouth 4:00 PM
10.24.2018 – Orono at Houlton 3:00 PM
10.24.2018 – Penquis Valley at Dexter 3:00 PM
10.24.2018 – Oxford Hills at Messalonskee TBA
10.24.2018 – Skowhegan at Brunswick 6:00 PM
10.24.2018 – Hampden Academy at Camden Hills 3:00 PM
10.24.2018 – Freeport at Yarmouth TBA
10.24.2018 – Sumner at Central TBA
10.24.2018 – Brewer at Presque Isle 5:00 PM
10.24.2018 – Greely at Oak Hill 5:00 PM
10.24.2018 – Gray-New Gloucester at Cape Elizabeth 5:00 PM
10.24.2018 – George Stevens at Fort Kent 3:00 PM
10.24.2018 – Hall-Dale at Maranacook TBA
10.24.2018 – Buckfield at Temple TBA
10.24.2018 – Searsport at Greenville TBA
10.24.2018 – Rangeley at North Yarmouth Academy TBA
 
Field Hockey
10.23.2018 – Winslow at Gardiner TBA
10.23.2018 – Freeport at York TBA
10.23.2018 – Dexter at Winthrop TBA
10.23.2018 – Spruce Mountain at Mountain Valley TBA
10.23.2018 – Mount Blue at Skowhegan TBA
10.23.2018 – Westbrook at Biddeford TBA
10.23.2018 – Mount View at Dexter TBA