2017-2018 Schedules Games for 2/20/2018—2/27/2018
 
Basketball - Boys
2.20.2018 – Edward Little at AR Gould 2:00 PM
2.20.2018 – Windham at Portland 3:30 PM
2.20.2018 – Bonny Eagle at Scarborough 8:00 PM
2.20.2018 – Oxford Hills at Edward Little 2:00 PM
2.20.2018 – Thornton Academy at South Portland 6:30 PM
2.20.2018 – Fort Kent at Central Aroostook 2:05 PM
2.20.2018 – Houlton at George Stevens 3:35 PM
2.21.2018 – Piscataquis at Fort Fairfield 11:05 AM
2.21.2018 – Medomak Valley at Nokomis 8:30 PM
2.21.2018 – Westbrook at Biddeford 6:00 PM
2.21.2018 – Cony at Hampden Academy 7:00 PM
2.21.2018 – Falmouth at Greely 7:30 PM
2.21.2018 – Presque Isle at Mount Desert Island 7:05 PM
2.21.2018 – Winslow at Hermon 8:35 PM
2.21.2018 – Penobscot Valley at Mattanawcook Academy 9:35 AM
2.21.2018 – Seacoast Christian at Greenville 11:30 AM
2.22.2018 – Yarmouth at Cape Elizabeth 6:00 PM
2.22.2018 – Gray-New Gloucester at Wells 7:30 PM
 
Basketball - Girls
2.20.2018 – Oak Hill at Lake Region 1:00 PM
2.20.2018 – Wells at Freeport 10:00 AM
2.20.2018 – Mountain Valley at Poland Regional 11:30 AM
2.20.2018 – Seacoast Christian at Greenville 10:00 AM
2.20.2018 – Valley at Vinalhaven 11:30 AM
2.20.2018 – Bonny Eagle at Scarborough 10:00 AM
2.20.2018 – Calais at Narraguagus 9:30 AM
2.20.2018 – Central at Stearns 7:05 PM
2.20.2018 – Fort Kent at Dexter 11:05 AM
2.20.2018 – Piscataquis at Houlton 8:35 PM
2.20.2018 – Saint Dominic at Monmouth Academy 4:00 PM
2.20.2018 – Mount Abram at Madison 7:00 PM
2.20.2018 – Richmond at Old Orchard Beach 2:30 PM
2.20.2018 – Traip Academy at Boothbay Region 8:30 PM
2.21.2018 – Edward Little at Portland 2:00 PM
2.21.2018 – Cheverus at Oxford Hills 3:30 PM
2.21.2018 – Messalonskee at Skowhegan 2:30 PM
2.21.2018 – Lawrence at Hampden Academy 4:00 PM
2.21.2018 – Presque Isle at Hermon 3:35 PM
2.21.2018 – Winslow at John Bapst 2:05 PM
2.22.2018 – Deer Isle-Stonington at Woodland 2:05 PM
2.22.2018 – Temple at Woodland 10:00 AM
 
Ice Hockey
2.20.2018 – Kennebunk at Gorham 01:40 PM
2.21.2018 – Hodgdon/Houlton at Lawrence/Skowhegan 02:30 PM
2.21.2018 – Greely at Saint Dominic 06:10 PM
2.21.2018 – John Bapst at Brewer 08:20 PM
2.21.2018 – Bangor at Gray-New Gloucester/Poland 04:20 PM
2.21.2018 – Thornton Academy at Windham/Westbrook 08:30 PM
2.21.2018 – Mt. Ararat/Lisbon/Morse at Edward Little 08:40 PM
2.21.2018 – Cheverus at Scarborough 05:50 PM
2.21.2018 – Biddeford at Lewiston 08:00 PM
2.21.2018 – Camden Hills at Messalonskee 12:00 PM
2.21.2018 – Old Town/Orono at Hampden Academy 06:00 PM
2.22.2018 – Gardiner at Yarmouth 07:10 PM
2.22.2018 – Kennebunk at York 01:15 PM
2.22.2018 – Brunswick at Maranacook/Winthrop TBD
2.22.2018 – Gorham at Cape Elizabeth 04:00 PM